Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. novembris, 2014
Drukāt

No akas izceļ bojā gājušu vīrieti

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Krāslavas novadā glābēji no akas izcēluši bojā gājušu vīrieti, aģentūra BNS noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vīrieša mirstīgās atliekas no divus metrus dziļās akas izceltas sestdien, 14.novembrī, plkst.22.10. Vīrieša vecums nav zināms. Tāpat nav zināmi vīrieša nāves apstākļi, kurus noskaidro policija.

Rēzeknē plkst.10.47 VUGD devušies uz notikuma vietu, kur šķūņa sienas nobrukumā zem tās bija pakļuvis 40 gadus vecs vīrietis. Vīrietis no drupām ticis izvilkts vēl pirms glābēju ierašanās. Savukārt Jūrmalā, Tallinas ielā VUGD darbinieki sestdien plkst.9.02 devušies uz kādu dzīvokli, kur bija konstatēta gāzes noplūde. Dzīvoklī atradusies sieviete, kas tika nodota mediķu aprūpē.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 45 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bijuši saistīti 26, bet ar glābšanas darbiem – 16.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+