×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

No amata atbrīvots VID vadītājas vietnieks Tālis Kravalis (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Tālis Kravalis

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone vakar no amata atbrīvojusi savu vietnieku Tāli Kravali.

Kā intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” informēja Pētersone, Kravalim beigusies augstākā līmeņa pielaide valsts noslēpumam un viņš nav lūdzis to pagarināt.

Ņemot vērā, ka VID vadītāja vietnieka amatā bez šādas pielaides nav iespējams strādāt, pieņemts lēmums Kravali atbrīvot no amata.

VID Komunikācijas daļā aģentūru LETA informēja, ka vakar, 29.februārī, ar Kravali ir izbeigtas valsts civildienesta attiecības, jo bez šīs speciālās atļaujas nav iespējams pilnvērtīgi veikt amata pienākumus. Tas nozīmē, ka šobrīd Kravalis vairs neieņem nekādu amatu VID – nedz ģenerāldirektora vietnieka muitas jomā, nedz Muitas pārvaldes direktora.

Jau kopš pagājušā gada rudens, kad Kravalis tika atstādināts no amata, viņa amata pienākumus pilda viena no viņa vietniekiem Gulbe-Otaņķe. “Darbs muitas jomā turpinās un tiek veikts pilnvērtīgi. Šobrīd lēmums par turpmāko rīcību saistībā ar ģenerāldirektora vietnieka muitas jomā, Muitas pārvaldes direktora amata vietu vēl nav pieņemts. Visticamāk, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas tas tiks pārrunāts arī ar finanšu ministri,” informēja VID.

Kā ziņots, pret VID vadītāja vietnieku, Muitas pārvaldes vadītāju Kravali bija ierosinātas vairākas disciplinārlietas.

Kā norādīja Pētersone, viena lieta izbeigta bez pārkāpumu konstatācijas, vienā Kravalim izteikts rājiens, bet vēl vienā pārbaude turpinās.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. … Nopietni … VID vetesanai jaliek, izmeklesanas komitejas vadiba, vienigais brivais un nekorumpetais deputats A. Kaimins … !!!!!!!!!!

  2. Jāatbrīvojas no visiem, kuri ziņo par negodīgajiem, kuri necieš un nodod šeftmaņus.
    Kravalim vajadzēja dalīties ar Vaškeviču un viņam pietuvinātajiem, kāpēc viņš to nedarīja, nu tagad jāiet prom.

  3. Vai INĀRIŅAI pašai nav jāatkāpjas ši lēruma sakarā??? Kā var “neredzēt”, kas notiek iestādē, kuru vada daudzus gadus unvsu laiku tur notiek dīvainas lietas?

  4. Pašu godīgāko atlaiž – ārprāc !

  5. To kantori “jāuzspridzina”, nevis jāpiešpaktelē nenozīmīga kosmētika!

Draugiem Facebook Twitter Google+