Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

No amata atkāpies Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš ir atkāpies no amata, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Priekšsēdētāja pienākumus šobrīd pilda priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte.

Plkst.12 notiks nākamā Lielvārdes novada domes ārkārtas sēde.

Kā ziņots, Šodien Lielvārdes novada domes ārkārtas sēdē deputāti nolēma no amata atstādināt domes priekšsēdētāja vietnieku Imantu Balodi, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Priekšsēdētāja vietnieka atbrīvošanu no amata ierosinājuši domes deputāti Volonte, Vita Saleniece-Šmaukstete, Anita Streile, Laima Prekele un Māris Opincāns, adresējot attiecīgu iesniegumu Lielvārdes novada domes priekšsēdētājam Āboliņam.

Par jauno domes priekšsēdētāja vietnieci ievēlēta Volonte.

Savukārt vakar ir pieņemts lēmums no amata uz izmeklēšanas laiku atstādināt novada domes izpilddirektoru Jāni Mazitānu. Izmeklēšana tiks veikta saistībā ar koku izciršanu pie Lielvārdes Romas katoļu baznīcas. Pēc izmeklēšanas tiks lemts par Mazitāna atbilstību ieņemamajam amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nu tad,Imantiņ,ATKAL uz PRIEKŠU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! putniem jāturās kopā-tikai TU NODEVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Šmuce izskatās paliela un liekas ka glābties varētu būt neiespējami

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+