×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. februāris, 2018
Drukāt

No amata atkāpies seksa skandālā iekļuvušais Austrālijas vicepremjers Džoiss (2)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Bārnabijs Džoiss

Austrālijas vicepremjers Bārnabijs Džoiss piektdien paziņojis par atkāpšanos no amata, reaģējot uz klajā nākušo informāciju par viņa sakariem ar padomnieci, kā arī pārmetumiem seksuālā uzmācībā.

“Pirmdienas rītā partijas sanāksmē es atkāpšos no Nacionālās partijas līdera un Austrālijas vicepremjera amata,” viņš pavēstīja, tiekoties ar vēlētājiem.

50 gadus vecais politiķis saskārās ar pieaugošu spiedienu pamest amatu pēc tam, kad viņa vadītā Nacionālā partija ceturtdien apstiprināja, ka saņēmusi sūdzību par Džoisa pastrādātu seksuālu uzmākšanos.

Viņš piektdien atzina, ka jaunākie saņemtie pārmetumi bija “salmiņš, kas pārlauza kamieļa muguru”, un viņš lūdzis jautājuma izskatīšanu nodot policijai.

Pēdējās divās nedēļās mediju uzmanības lokā bija nonākušas ziņas par Džoisa attiecībām ar viņa mediju padomnieci Vikiju Kempionu, kas no viņa gaida bērnu.

Džoisa rīcību ir kritizējis Austrālijas premjerministrs Malkolms Tērnbuls, kurš pagājušajā nedēļā aizliedza valdības ministriem iesaistīties seksuālās attiecībās ar saviem darbiniekiem.

Džoiss ir paziņojis, ka viņa laulības izjukšana un pašreizējās attiecības ar Kempionu ir privāta lieta. Ir tomēr radušies jautājumi par to, ka Kempiona pēc aiziešanas no Džoisa biroja ir strādājusi divās valdības darbavietās, un par bagātam politiskam ziedotājam piederošu dzīvokli, kur Džoiss un Kempiona tagad dzīvo, nemaksājot īri.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. būtu labāk to darījis viens pats un tualetē

Draugiem Facebook Twitter Google+