Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
25. jūlijs, 2016
Drukāt

No amata atkāpjas “Ericsson” vadītājs

SE_K750i (1)

Zviedrijas telekomunikāciju aprīkojuma ražotāja “Ericsson” vadītājs Hanss Vestbergs pirmdien atkāpies no amata, teikts uzņēmuma publiskotajā paziņojumā.

Kompānija norāda, ka par tās pagaidu vadītāju iecelts finanšu direktors Jāns Frikhammars.

“Ericsson” pēdējos gados saskāries ar tirdzniecības apjoma un ienākumu kritumu, ņemot vērā sarežģītākus tirgus apstākļus un sīvāku konkurenci.

Pagājušajā nedēļā uzņēmums pavēstīja, ka šā gada otrajā ceturksnī tā pārdošanas apjoms gada griezumā sarucis par 11%, bet tīrā peļņa – par 26%.

Vienlaikus ar jaunāko finanšu rezultātu publiskošanu kompānija paziņoja arī par izmaksu samazināšanas programmas īstenošanu.

Vestbergs “Ericsson” vadītāja amatā atradies pēdējos septiņus gadus.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leifs Johansons sacīja, ka valde ir nolēmusi, ka ir pienācis laiks jaunam vadītājam, lai veicinātu nākamo “Ericsson” attīstības posmu.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+