Mobilā versija
+2.9°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
25. jūlijs, 2016
Drukāt

No amata atkāpjas “Ericsson” vadītājs

SE_K750i (1)

Zviedrijas telekomunikāciju aprīkojuma ražotāja “Ericsson” vadītājs Hanss Vestbergs pirmdien atkāpies no amata, teikts uzņēmuma publiskotajā paziņojumā.

Kompānija norāda, ka par tās pagaidu vadītāju iecelts finanšu direktors Jāns Frikhammars.

“Ericsson” pēdējos gados saskāries ar tirdzniecības apjoma un ienākumu kritumu, ņemot vērā sarežģītākus tirgus apstākļus un sīvāku konkurenci.

Pagājušajā nedēļā uzņēmums pavēstīja, ka šā gada otrajā ceturksnī tā pārdošanas apjoms gada griezumā sarucis par 11%, bet tīrā peļņa – par 26%.

Vienlaikus ar jaunāko finanšu rezultātu publiskošanu kompānija paziņoja arī par izmaksu samazināšanas programmas īstenošanu.

Vestbergs “Ericsson” vadītāja amatā atradies pēdējos septiņus gadus.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leifs Johansons sacīja, ka valde ir nolēmusi, ka ir pienācis laiks jaunam vadītājam, lai veicinātu nākamo “Ericsson” attīstības posmu.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgākaLauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+