Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
29. aprīlis, 2015
Drukāt

No amata atkāpjoties sporta ministram, Gruzijā krīt valdība

Foto: AFPFoto: AFP

Gruzijas premjers Iraklija Garibašvili.

Gruzijā trešdien krita premjerministra Iraklija Garibašvili vadītā valdība pēc tam, kad valsts sporta ministrs paziņoja par atkāpšanos no amata, kuru bija ieņēmis valdošās koalīcijas “Gruzīnu sapnis” vadītajā valdībā.

“Es atkāpjos no sava amata,” preses konferencē sacīja sporta ministrs Levans Kipiani, kurš ir jau septītais ministrs, kurš ir atstājis valdību.

Gruzijas likumdošana paredz, ka valdība automātiski ir kritusi, jo ir zaudējusi vismaz trešo daļu tās sastāva.

Gruzijas prezidentam Giorgijam Margvelašvili ir nedēļa laika, lai formāli nosauktu jaunā premjerministra amata kandidātu, kuru izvirzīs parlamenta vairākums.

Izvirzītajam premjerministram tad būs divas nedēļas laika, lai izveidotu valdību, kurai būs jāsaņem parlamenta vairākuma atbalsts.

Parlamentu kontrolējošā koalīcija “Gruzīnu sapnis” pie varas nāca 2012.gada oktobrī.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+