Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
8. oktobris, 2015
Drukāt

No amata atstādina Muitas pārvaldes priekšnieku Kravali (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Tālis Kravalis

No amata atstādināts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ināras Pētersones vietnieks, Muitas pārvaldes priekšnieks Tālis Kravalis, ceturtdien vēsta LTV raidījums “Panorāma”.

Raidījuma vēsta, ka Kravalis atstādināts saistībā ar pret viņu ierosināto disciplinārlietu.

Pētersone raidījumam skaidroja, ka disciplinārlieta ierosināta saistībā ar vairākām epizodēm – vai tranzīta procedūra ieviesta atbilstoši regulai, un par dienesta tēlu kā tādu, jo Kravalis ar saviem izteikumiem “VID tēlu nespodrina”.

Konkrēti, cik ilgi disciplinārlieta varētu ilgt, Pētersone nevarēja atbildēt un piebilda, ka, iespējams, Kravalis var arī tikt atjaunots amatā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Spriežot pēc tā, ka muinieki ar “mazajām algām” pierobežā ir spējuši sacelt iespaidīgas fazendas, tas nozīmē, ka Muitas pārvaldes priekšnieks ir …LABI strādājis!
    Tas priekšnieks ir labs, kurš NEREDZ, ko padoties dara, vai ne?

  2. Kravalis VID tēlu sagrāva tad kad “paņēma un uzmeta” Vaškeviču. Nu ir pienākusi atmaksas stunda.

  3. pret kādu jau tā kā varētu arī ierosināt krimināllietu …
    Pārmaiņas pēc …
    Jelgavas “muitnieku pilis” gaužām asarām raud pēc prokurora…

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+