×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. maijs, 2016
Drukāt

No avarējušas automašīnas atbrīvo tajā iespiestu vīrieti

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Šorīt no avarējušas automašīnas atbrīvots tajā iespiests vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Šorīt plkst. 5.06 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Nīcas novada Otaņķu pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums un viens cilvēks atradās iespiests degošā automašīnā. Ierodoties notikuma vietā, ar hidraulisko instrumentu palīdzību, ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja automašīnā iespiesto vīrieti un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Liesmas automašīnā bija nodzēstas pirms VUGD ierašanās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, niedres, zaru kaudze, elektrības stabs, kūtsmēslu kaudze, šķūnīši ar malku un oglēm, neapsaimniekota ēka, divas dārza mājas, kūts un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakar plkst. 14.02 VUGD saņēma izsaukumu uz Klāva Ukstiņa ielu Liepājā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, bija noticis ēkas nogruvums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka saimniecības ēkai iegruvis jumts un sagruvusi siena. Starp sabrukušajām konstrukcijām glābēji atrada bojāgājušu vīrieti. Notikušā apstākļus noskaidros Valsts policija.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā arī vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem. Līvzemes ielā Salaspilī gulbim knābī bija ieķēries āķis – ugunsdzēsēji glābēji gulbi noķēra un nogādāja veterinārajā klīnikā. Savukārt Krimuldas novada Lēdurgas pagastā kādas dzīvojamās mājas pagalmā atradās čūska – glābēji to noķēra un palaida brīvībā mežā.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.maija plkst.6.30 līdz 20.maija plkst.6.30, VUGD saņēma 44 izsaukumus, no kuriem 24 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+