Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
24. novembris, 2013
Drukāt

No Baltijas valstu ostām Rīgā ir pārkrauts visvairāk kravu

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļamkrāni Rīgas ostā.

Šī gada pirmajos desmit mēnešos no Baltijas valstu ostām Rīgas ostā ir pārkrauts visvairāk kravu – 29,4 miljoni tonnu, kas gan ir par 2,8% mazāk nekā pērn analoģiskā laikā periodā, liecina “Nozare.lv” apkopotā ostu statistika.

Otrajā vietā ir Klaipēdas osta ar 28,06 miljoniem tonnu, un kritums par 3,7%, bet trešajā – Ventspils osta ar 24,3 miljoniem tonnu, un tas ir par 6,8% mazāk nekā pērn. Tallinas ostā pārkrautas 23,7 miljonu tonnu, kas par 2,8% mazāk nekā pērn un ieņemta ceturtā vieta.

Kā ziņots, šī gada pirmajos desmit mēnešos, salīdzinot ar 2012.gada analogu laika periodu, Latvijas ostu kravu apgrozījums samazinājies par 7,3% līdz 58,8 miljoniem tonnu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamentā.

2012.gadā no janvāra līdz oktobrim Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 63,4 miljoni tonnu.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+