Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
24. novembris, 2013
Drukāt

No Baltijas valstu ostām Rīgā ir pārkrauts visvairāk kravu

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļamkrāni Rīgas ostā.

Šī gada pirmajos desmit mēnešos no Baltijas valstu ostām Rīgas ostā ir pārkrauts visvairāk kravu – 29,4 miljoni tonnu, kas gan ir par 2,8% mazāk nekā pērn analoģiskā laikā periodā, liecina “Nozare.lv” apkopotā ostu statistika.

Otrajā vietā ir Klaipēdas osta ar 28,06 miljoniem tonnu, un kritums par 3,7%, bet trešajā – Ventspils osta ar 24,3 miljoniem tonnu, un tas ir par 6,8% mazāk nekā pērn. Tallinas ostā pārkrautas 23,7 miljonu tonnu, kas par 2,8% mazāk nekā pērn un ieņemta ceturtā vieta.

Kā ziņots, šī gada pirmajos desmit mēnešos, salīdzinot ar 2012.gada analogu laika periodu, Latvijas ostu kravu apgrozījums samazinājies par 7,3% līdz 58,8 miljoniem tonnu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamentā.

2012.gadā no janvāra līdz oktobrim Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 63,4 miljoni tonnu.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (5)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+