×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

No cietuma atvaļinājumā palaists pedofils Gulbenē “virina mētelīti” (2)

Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock

Gulbenes rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā par atkailināšanos publiskās vietās apsūdzēts agrāk sodīts pedofils. Saskaņā ar apsūdzību vīrietis publiski atkailinājies, būdams uz laiku izlaists no cietuma atvaļinājumā.

Prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe aģentūru LETA informēja, ka apsūdzētais saukts pie kriminālatbildības par huligāniskām darbībām, kas izpaudās kā dzimumorgānu atkailināšana un pašapmierināšanās publiskās vietās.

Vīrietis jau vairākkārt sodīts par analoģiskām huligāniskām darbībām un seksuāla rakstura darbībām pret nepilngadīgajiem.

Jaunu noziegumu apsūdzētais izdarīja, atrodoties atvaļinājumā no cietuma, kas piešķirts par ļoti pozitīvu uzvedību. Brīvības atņemšanas vietā apsūdzētais vīrietis izcieš sodu par seksuāla rakstura noziedzīgu nodarījumu.

Kā drošības līdzeklis patlaban “mētelīša virinātājam” piemērots apcietinājums.

Lieta nodota izskatīšanai Gulbenes rajona tiesā, kurai būs jāspriež, vai vīrietis ir vai nav vainīgs viņam celtajā apsūdzībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai mūsu Valstī žurnālisti informāciju pārbauda, ja ne, tad vismaz saprot, kas ir slimība un kā viņu medicīniski definē? Mutes “virinātāji”, domāju ir šīs publikācijas autors/i. Kāpēc tik virspusēji, nievājoši, nosodoši runāt par cilvēku ar psihiskām traumām? Pie tam, kad tuvāk sāku pētīt šo parādību, saskāros ar TOTĀLU ekshibicionismu mūsu sabiedrībā, it visā. Pavērojiet paši mūzikas klipus, kino, tendences politikā, žurnalistikā…. u.c.. Izrādīšanās laikmets, vērtību noārdīšanās laikmets.

  2. Mētelīša virinātājs ir nevis pedofils,bet ekshibicionists.

Draugiem Facebook Twitter Google+