Dabā
Laika ziņas

Latvijai pietuvosies jaunas nokrišņu zonas 0

Foto: shutterstock.com

Šonedēļ laika apstākļus lielākoties noteiks ciklonu darbība, līdz ar to pa laikam gaidāmi jauni nokrišņi. Līdz ar aukstāku gaisa masu, kas Latviju sasniedza svētdien, daudzviet gaisa temperatūra pazemināsies un biežāk nokrišņus varēsim sagaidīt kā slapju sniegu un sniegu.

Pirmdien nokrišņi galvenokārt gaidāmi tikai Latvijas rietumu rajonos, kur brīžiem lietus būs intensīvs, pārējā valsts teritorijā diena paies bez būtiskiem nokrišņiem. Piekrastes rajonos gan naktī uz pirmdienu, gan arī dienas laikā saglabāsies brāzmains vējš, kas pastiprināsies līdz 15-16 m/s. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā būs -1…+4 grādu robežās, bet nedaudz siltāks būs jūras piekrastē, kur dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +7 grādiem.

Turpmākās darba nedēļas laikā Latvijai no dienvidiem līdz ar ciklonu darbību pietuvosies jaunas nokrišņu zonas, kas biežāk atnesīs slapju sniegu un sniegu. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā palielinātā mākoņu daudzuma dēļ gaidāma līdzīga – galvenokārt -2…+5 grādu robežās. Trešdien un ceturtdien atsevišķos reģionos, galvenokārt austrumos, izveidosies arī neliela sniega kārta.

LA.lv