Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
29. augusts, 2012
Drukāt

No favorītēm pirmā krīt Vozņacki

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Par ASV atklātā tenisa čempionāta pirmās kārtas lielāko pārsteigumu oagaidām kļuvis WTA ranga astotā numura Karolīnas Vozņacki 2:6, 2:6 zaudējums rumānietei Irinai Kamēlijai Begu.

Kādxreizējā ranga līdere, poērnā gada ASV atklātā čempionāta pusfināliste Karolīna Vozņacki no Dānijas kāda “Grand Slam” turnīra pirmo kārtu nespēj pārvarēt tikai trešo reizi karjerā, turklāt šogad tas noticis jau otro reizi. Vozņacki šī nav veiksmīgākā sezona, turklāt pašlaik spēlētāju nomoka ceļgala savainojums, kura dēļ viņa pagājušajā nedēļā izstājās no Ņūheivenas turnīra. Zaudējumus otrdien cieta vēl sešas izliktās spēlētājas, tiesa, no izlikto spēlētāju trešā un ceturtā desmita. Tikmēr pirmo kārtu ļoti pārliecinoši pārvarēja amerikānu lielākās cerības Ņujorkā māsas Serēna un Venusa Viljamsas.

Vīru turnīrā pagaidām bez skaļiem pārsteigumiem. Otrdien no izliktajiem spēlētājiem zaudēja tikai 16. numurs argentīnietis Huans Monako. No galvenajiem favorītiem jāizceļ Novāka Džokoviča graujoša 6:1, 6:0, 6:1 uzvara pār Paolo’Lorenci no Itālijas.

Trešdien ASV atklātā čempionāta pirmās kārtas spēli pret ATP ranga 21. numuru vācieti Tomiju Hāsu aizvadīs Ernests Gulbis.

 

VĪRIEŠU VIENSPĒĻU TURNĪRA REZULTĀTI:

(6) Tomašs Berdihs (Čehija) – Dāvids Gofēns (Beļģija) 7-5, 6-3, 6-3;

Džimmijs Vans (Taivāna) – Ivo Karlovičs (Horvātija) 7-6 (7:4), 6-7 (8:10), 6-1, 6-4;

(11) Nikolass Almagro (Spānija) – Radeks Štepaneks (Čehija) 6-4, 6-7 (5:7), 6-3, 6-4;

(15) Milošs Raoničs (Kanāda) – Santjago Hiraldo (Kolumbija) 6-3, 4-6, 3-6, 6-4, 6-4;

(5) Žo Vilfrīds Tsonga (Francija) – Karols Beks (Slovākija) 6-3, 6-1, 7-6 (7:2);

Stīvs Darsiss (Beļģija) – Maleks Jaziri (Tunisija) 3-6, 6-1, 6-1, 6-1;

Pavlo Anduhars (Spānija) – Tomašs Beluči (Brazīlija) 7-6 (7:5), 3-6, 7-6 (7:1), 7-5;

(20) Endijs Rodiks (ASV) – Raiens Viljamss (ASV) 6-3, 6-4, 6-4;

Filips Petšners (Vācija) – (20) Nikolā Maī (Francija) 1-6, 4-6, 6-4, 7-5, 7-6 (7:3);

Deniss Novikovs (ASV) – Ježijs Janovičs (Polija) 6-2, 7-6 (8:6), 3-6, 6-3;

(27) Sems Kverijs (ASV) – Jeņsuņs Lu (Taivāna) 6-7 (4:7), 6-4, 6-4, 7-5;

(18) Staņislass Vavrinka (Šveice) – Serhijs Stahovskis (Ukraina) 6-7 (6:8), 7-6 (7:2), 6-4, 6-2;

(31) Žiljēns Beneto (Francija) – Olivjē Rošs (Beļģija) 7-6 (7:1), 6-2, 6-3;

Giljermo Garsija-Lopess (Spānija) – (16) Huans Monako (Argentīna) 3-6, 1-6, 7-6 (8:6), 7-6 (7:3);

Fabio Fonjīni (Itālija) – Eduārs Rožē-Vaselins (Francija) 3-6, 5-7, 6-4, 6-4, 7-5;

(2) Novāks Džokovičs (Serbija) – Paolo Lorenci (Itālija) 6-1, 6-0, 6-1;

Markoss Bagdatis (Kipra) – Matīass Bakingers (Vācija) 6-2, 4-6, 6-4, 6-7 (8:10), 7-6 (7:5);

Bernards Tomičs (Austrālija) – Karloss Berloks (Argentīna) 4-6, 7-5, 6-3, 6-4;

Rožeriu Dutru Silva (Brazīlija) – Teimurazs Gabašvili (Krievija) 4-6, 6-4, 6-7 (5:7), 6-3, 7-5;

(14) Aleksandrs Dolgopolovs (Ukraina) – Džesī Levins (ASV) 3-6, 4-6, 6-4, 6-1, 6-2.

SIEVIEŠU VIENSPĒĻU TURNĪRA REZULTĀTI:

(2) Agņeška Radvanska (Polija) – Ņina Bratčikova (Krievija) 6-1, 6-1;

(12) Ana Ivanoviča (Serbija) – Jeļina Svitoļina (Ukraina) 6-3, 6-2;

Sofija Arvidsone (Zviedrija) – Kimiko Date-Kruma (Japāna) 6-4, 6-2;

Jekaterina Makarova (Krievija) – Eleni Danilidu (Grieķija) 6-1, 6-4;

Karla Suaresa Navarro (Spānija) Ksenija Pervaka (Kazahstāna) 7-5, 1-2; Pervaka maču neturpināja;

Gaļina Voskobojeva (Kazahstāna) – Aranta Rusa (Nīderlande) 6-1, 6-3;

Jeļena Vesņina (Krievija) – (32) Šuai Pena (Ķīna) 7-6 (7:5), 6-1;

Andrea Hlavačkova (Čehija) – (24) Klāra Zakopalova (Čehija) 6-4, 6-4;

(20) Roberta Vinči (Itālija) – Uršula Radvanska (Polija) 6-1, 6-1;

Lara Arrvabarena-Vesino (Spānija) – Šahara Pēra (Izraēla) 6-4, 7-6 (7:5);

Ajumi Morita (Japāna) – (26) Monika Nikulesku (Rumānija) 6-3, 6-3;

(6) Angelika Kerbere (Vācija) – Anne Keotavonga (Lielbritānija) 6-2, 6-0;

Bojana Jovanovska (Serbija) – Mona Bartela (Vācija) 6-4, 6-2;

Vera Duševina (Krievija) – Nastasja Burnē )Itālija) 6-0, 6-3;

Jaroslava Švedova (Kazahstāna) – Vanja Kinga (ASV) 6-4, 6-2;

Venusa Viljamsa (ASV) – Betānija Mateka-Sendsa (ASV) 6-3, 6-1;

(30) Jeļena Jankoviča (Serbija) – Katerina Bondarenko (Ukraina) 6-1, 6-2;

Džoanna Konta (Lielbritānija) – Tīmea Baboša (Ungārija) 6-2, 7-5;

Cvetana Pironkova (Bulgārija) – Kamila Džordži (Itālija) 6-3, 6-4;

(13) Dominika Cibuļkova (Slovākija) – Juhanna Lāšone (Zviedrija) 6-7 (5:7), 6-2, 6-0;

Silvija Solera-Espinosa (Spānija) – Alla Kudrjavceva (Krievija) 6-3, 6-2;

(10) Sāra Erani (Itālija) – Gabrine Muguruza (Spānija) 6-3, 6-7 (6:8), 6-1;

Olga Govorcova (Baltkrievija) – (29) Tamira Pašeka (Austrija) 6-3, 6-4;

Olga Pučkova (Krievija) – Irina Falkoni (ASV) 7-6 (7:5), 6-7 (2:7), 6-3;

Sloeina Stīvensa (ASV) – (22) Frančeska Skjavone (Itālija) 6-3, 6-4;

Grēta Arna (Ungārija) – Agnesa Šavaja (Ungārija) 6-4, 3-2; Šavaja maču neturpināja;

(14) Marija Kiriļenko (Krievija) – Šanela Šēpersa (DĀR) 6-2, 6-1;

Irina-Kamelija Begu (Rumānija) (8) Karolīne Vozņacki (Dānija) 6-2, 6-2;

Marija Hosē Martinesa Sančesa (Spānija) – Mirjana Lučiča (Horvātija) 6-3, 7-5;

Tatjana Maleka (Vācija) – Akgula Amanmuradova (Uzbekistāna) 4-6, 6-2, 6-4;

(4) Serēna Viljamsa (ASV) – Koko Vandeveija (ASV) 6-1, 6-1;

Kiki Bertensa (Nīderlande) – (21) Kristīna Makheila (ASV) 6-4, 4-6, 6-3.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+