×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. jūlijs, 2015
Drukāt

No Gštādes ar govju zvaniem

foto: fivb.orgfoto: fivb.org

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Pasaules tūres “Major” sērijas posmā Šveices pilsētā Gštādā izcīnīja otro vietu, informē Latvijas Volejbola federācija.
Finālā mūsējie piekāpās pašreizējiem pasaules čempioniem Alisonam Seruti un Brunu Oskaram Šmitam no Brazīlijas ar 1-2 (16-21, 21-13, 10-15), tomēr spēja parādīt atzīstamu sniegumu, jo īpaši otrajā setā, kurā pilnībā dominēja pār pretiniekiem.
Spēle bija fināla cienīga. Pirmajā setā labāki bija pretinieki, kuri jau sākumā izvirzījās vadībā ar 3-0 un pārsvaru spēja nosargāt. Otrais sets bija pilnīgi pretējs – Samoilovs/Šmēdiņš dominēja, jau sākumā panākot 6-1, tad 9-3 un 14-7. Aleksandrs bija teicams blokā, Jānis izdarīja pretiniekiem netveramus māņu sitienus, kas ļāva panākt izlīdzinājumu pa setiem. Diemžēl izšķirošā trešā seta sākums neizdevās, jo mūsējie nokļuva iedzinējos ar 0-4. Pēc tam gan vēl izdevās atgūties un starpību samazināt līdz vienam punktam 5-6, taču blokā otro elpu bija atguvis Alisons, kas pasaules čempioniem ļāva otro nedēļas nogali pēc kārtas izbaudīt uzvarētāju prieku.
Taču par spīti zaudējumam Samoilovs/Šmēdiņš ir pelnījuši viss lielākās uzslavas. Puiši nodemonstrēja, ka ir atgriezušies iepriekšējā līmenī, pelnīti tiekot pie 43 000 ASV dolāru lielas naudas balvas un, kas jo īpaši svarīgi, pie 720 reitinga punktiem. Īpašu prieku volejbolistiem sagādāja arī Gštādas turnīra organizatoru jau tradicionālā balva – slavenie Šveices govju zvani, kas tika visiem trīs uz goda pjedestāla tikušajiem duetiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+