Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. novembris, 2014
Drukāt

No Intas Brikšes atvadīsies ceturtdien LU Lielajā aulā

Foto: LETAFoto: LETA

Atvadīšanās no Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) dekānes Intas Brikšes notiks ceturtdien, 6.novembrī, no plkst.10 līdz 12.

Kā liecina LU mājaslapā publicētā informācija, izvadīšana notiks LU Lielajā aulā.

Jau ziņots, ka sestdien mūžībā aizgājusi LU SZF dekāne Brikše, apstiprināja LU rektors Mārcis Auziņš.

Brikše mūžībā aizgājusi 58 gadu vecumā.

Brikše no 1992. līdz 1993.gadam bija LU Žurnālistikas katedras vadītāja. 1999.gadā viņa kļuva par LU Filoloģijas fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas vadītāju, bet no 2000.gada līdz 2009.gada jūlijam bija LU SZF dekāne. Šajā amatā viņa tika ievēlēta arī 2013.gadā.

2011.gadā Brikše tika izvirzīta LU rektora amatam.

Brikše bijusi arī AS “Preses nams” padomes locekle un SIA “Mediju nams” valdes un ekspertu padomes locekle.

2007.gadā Brikše saņēma Atzinības krustu par izcilu tēvijas mīlestību un sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes un izglītības darbā. Šajā pašā gadā viņa saņēma arī LU Studentu padomes gada balvu “Gada dekāns”.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+