No izlases spēles uz kazarmām 0

Igaunijas futbola valstsvienības aizsargam Arturam Pikam, kurš pašlaik atrodas militārajā dienestā, uzreiz pēc svētdien aizvadītās spēles ar Anglijas izlasi nācies doties uz kazarmām, vēsta britu laikraksts “Daily Mail”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

21 gadu vecajam kreisās malas aizsargam, kuram cīņas gaitā bija jāaptur Džordans Hendersons un Kalums Čemberss, armijas bāzē bijis jābūt jau pusnaktī.

Kā zināms, aizvadītajā spēlē Igaunija ļoti cienīgā mačā piekāpās Anglijai ar rezultātu 0:1, vienīgos vārtus gūstot Veinam Rūnijam.

Zīmīgi, ka pirms svētdienas spēles Piks Igaunijas izlasē bija nospēlējis vien piecas minūtes, bet mačā ar Angliju viņš laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Ikdienā futbolists sacenšas Tallinas “Levadia” vienības sastāvā.

“Es jutu, ka Anglijas izlase nav tik bīstama. Kad viņi iesita no soda sitiena, man bija sajūta, ka viņiem būtu jāpaveic vairāk, lai uzvarētu,” pēc mača izteicās Igaunijas izlasi vadošais zviedru speciālists Magnuss Pēšons. “Spēles beigās man bija dažādas emocijas. Esmu lepns par saviem spēlētājiem, kas cīnījās ļoti smagi. Mēs taktisko plānu izpildījām ļoti veiksmīgi, tomēr futbolā visu izsaka rezultāts.”

Kā zināms, Igaunijas izlase gandrīz visu otro puslaiku aizvadīja mazākumā.

Vēl vienā E grupas spēlē svētdien veiksmīgo turnīra sākumu pabojāja Lietuvas izlase, kas savā laukumā ar 0:2 zaudēja Slovēnijai. Abus vārtus viesu labā guva uzbrucējs Milivoje Novakovičs, kurš pirmā puslaika beigās bija precīzs ar četru minūšu intervālu.

E grupā pašlaik līdere ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir Anglija, bet Slovēnija un Lietuva seko ar sešiem punktiem. Trīs punkti ir Igaunijas kontā, bet bez punktiem divās cīņās spēkojas Sanmarīno un Šveice.

Pēc divu apļu grupu turnīra finālsacensībās iekļūs katras grupas divas labākās komandas un labākā no trešajā vietā palikušajām izlasēm. Pārējās astoņas trešo vietu ieguvējas spēkosies “play-off” pāros par četrām atlikušajām ceļazīmēm.

Finālturnīrs 2016.gadā notiks Francijā. Šis būs pirmais Eiropas čempionāts, kurā līdzšinējo 16 komandu vietā startēs 24 izlases.