Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. septembris, 2015
Drukāt

No klīniskās nāves atdzīvināta taksometra notriekta sieviete

Foto: LETAFoto: LETA

"Baltic Taxi" taksometrs negadījuma vietā Raiņa bulvārī, pie Latvijas Universitātes galvenās ēkas, kur taksometrs uzbraucis gājējai.

Šovakar pie Latvijas Universitātes galvenās ēkas ar taksometru notriektajai sievietei pēc negadījuma apstājusies sirds un iestājusies klīniskā nāve, taču mediķiem viņu izdevies atdzīvināt.

LETA jau ziņoja, ka “Baltic Taxi” taksometrs šovakar Rīgā, Raiņa bulvārī, notrieca gājēju. Policija pagaidām negadījuma apstākļus neprecizē.

Kā aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola, pēc negadījuma mediķi sievietei konstatēja klīnisko nāvi jeb sirds apstāšanos, taču reanimācijas brigāde veica veiksmīgus cietušās atdzīvināšanas pasākumus.

Pašlaik sieviete kritiski smagā stāvoklī ir nogādāta slimnīcā, kur ārsti turpina cīnīties par viņas dzīvību. Cietusī ir guvusi ļoti smagas traumas, vissmagāk traumēta galva.

Dzīvības glābšanā bija iesaistītas divas mediķu brigādes, no kurām pirmā notikuma vietā ieradās piecas minūtes pēc izsaukuma. Pēc tam tika piesaistīta arī otra reanimācijas brigāde, pastāstīja Vītola.

Kā novēroja LETA, pēc negadījuma notikuma vietā uz brauktuves bija redzamas asinis, bet taksometram – vieglajai automašīnai “Ford” – bija sasists priekšējais stikls.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+