Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2016
Drukāt

No Latvijas izraida 85 nelegālos imigrantus (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šogad no Latvijas izraidīti jau 85 nelikumīgi ieceļojuši ārvalstnieki, informēja Valsts robežsardzes (VR) pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

No izraidītajiem ārvalstniekiem, kuri nelegāli ieceļojuši Latvijā, 55 bija Vjetnamas pilsoņi.Iepriekšējās nedēļas laikā no valsts izraidīti 12 Vjetnamas pilsoņi.

Pērn no Latvijas tika izraidīti 427 ārzemnieki, tostarp 253 bija Vjetnamas pilsoņi.

Kopš gada sākuma par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu kopumā aizturēti 46 trešo valstu piederīgie, tostarp 33 Vjetnamas pilsoņi un 11 personu pārvietotāji. Savukārt pērn kopumā aizturēti 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vjetnamas pilsoņi dodas uz Poliju …

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+