×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2016
Drukāt

No Latvijas izraida motociklistu kluba “Nakts vilki” biedru

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Valsts robežsardze uz Krieviju izraidījusi Latvijai nevēlamo personu sarakstā iekļauto prokremlisko motociklistu kluba “Nakts vilki” pārstāvi Igoru Lakatošu, apstiprināja Valsts robežsardzes preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Jau ziņots, ka Lakatošs iekļauts to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana un atrašanās Latvijā ir aizliegta. Iekšlietu ministrs pieņēmis lēmumu, balstoties uz drošības iestāžu atzinumu.
Plašāka informācija netiek sniegta.

Motociklistu kluba “Nakts vilki” pārstāvji pazīstami ar to, ka rīkojuši pretrunīgi vērtēto braucienu “Maskava-Berlīne” par godu tā dēvētajai Uzvaras dienai.

Savulaik daudzi Polijas politiķi un sabiedriskie darbinieki aicināja valdību nepieļaut “Nakts vilku” iebraukšanu Polijā, pamatojot, ka klubs propagandē neiecietības idejas, atbalsta Krimas aneksiju, bet daži kluba biedri karo Austrumukrainā promaskavisko teroristu grupējumu rindās.

Kā liecina portālā “Firmas.lv” informācija, Lakatošs ir biedrības “Night Wolves MC Latvia” amatpersona. Minētā biedrība dibināta 2002.gadā, bet līdz 2004.gadam organizācija bija pazīstama kā motoklubs “Nakts vilki”. Lakatošs par tās amatpersonu kļuva 2013.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+