Sports
Hokejs

No Latvijas pilsonības atteicies hokejists nokļūst pie Austrijas līgas līderiem1

Publicitātes foto

Latvijas hokeja uzbrucējs Zintis Nauris Zuševics no Austrijas hokeja čempionāta pastarītes Grācas “99ers” līdz sezonas beigām izīrēts kopvērtējuma līderei Lincas “Liwest Black Wings”.

Austrijas pilsonību pieņēmušais 23 gadus vecais Zuševics gandrīz visu savu profesionālo karjeru aizvadījis Grācas vienībā un jau nospēlējis 289 spēles Austrijas čempionātā. Šosezon viņš 52 mačos atzīmējies ar deviņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Zinām cik ātri hokejā iespējams gūt traumu,” paudis “99ers” ģenerālmenedžeris Kristians Pertālers. “Izmantojām iespēju sastāvu padarīt dziļāku, lai būtu gatavi visiem gadījumiem. Neskatoties uz savu vecumu, Zuševicam jau ir liela pieredze līgā.”

Saistītie raksti

Pirms regulārās sezonas pēdējām divām kārtām “Liwest Black Wings” ar 20 punktiem astoņos mačos atrodas spēcīgāko komandu grupas vadībā, kamēr “99ers” ar sešiem punktiem ir vājāko komandu sešinieka pēdējā pozīcijā.

Pirms trim gadiem Zuševics atteicās no Latvijas pilsonības un kļuva par Austrijas pilsoni, tomēr tobrīd pauda cerību nākotnē iegūt dubultpilsonību un pretendēt uz spēlēšanu Latvijas izlasē.

LA.lv