×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. augusts, 2014
Drukāt

No Latvijas Reģionu apvienības vēlēšanās kandidēs arī aktieri Kaimiņš un Plēpis (7)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) šodien Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegusi savu kandidātu sarakstu 12.Saeimas vēlēšanām. No politiskā spēka cita starpā kandidēs arī aktieris, raidījuma “Suņu būda” vadītājs Arturs Kaimiņš, kurš plašāk zināms kā Artuss, informēja LRA valdes loceklis Dainis Liepiņš.

Tāpat no LRA saraksta kandidēs aktieris Rūdolfs Plēpis.

Rīgā saraksta galvgalī būs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora vietnieks Mārtiņš Šics, Kristīgi demokrātiskās savienības valdes priekšsēdētāja Māra Viktorija Zilgalve, Saeimas deputāte Inga Bite, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas priekšsēdētājs Aivars Timofejevs un fonda “Prioritāte” valdes loceklis Armands Agrums.

Vidzemē kandidēs LRA valdes priekšsēdētājs un premjera amata kandidāts Mārtiņš Bondars, Vidzemes partijas valdes priekšsēdētājs Guntis Gladkins, Baldones novada domes priekšsēdētāja Karina Putniņa, AS “Brīvais vilnis” izpilddirektors Māris Trankalis un Ādažu novada domes deputāts Jānis Ruks.

Kurzemē startēs Skrundas novada domes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga, Saeimas deputāte Inita Bišofa, AS “VEF” padomes loceklis Arnis Zekunde, AS “Ventspils tirdzniecības osta” projektu vadītājs Raimonds Kalniņš un bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītājs Normunds Vilnītis.

Zemgalē kandidēs Liepiņš, Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, Vidzemes partijas pārstāvis Ilgonis Leišavnieks, Saeimas deputāte Inga Vanaga un Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska.

Latgalē startēs Saeimas deputāts Juris Viļums, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas direktors Osvalds Zvejsalnieks, tālāk sekos Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas valdes loceklis Jānis Dinevičs, Daugavpils medicīnas koledžas direktore Līvija Jankovska un Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra speciālists Oskars Zuģickis.

Kā ziņots, 12.Saeimas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana CVK noslēgsies rīt, 5.augustā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ārprāts… Ārprāts… Tiešām stulbums… Neiešu uz vēlēšanām.
  Āksti lems par Latvijas nākotni…

 2. Tikai neaizmirstam, ka Reģionu apvienība ir Tautas Partijas un Latvijas Ceļa mantiniece, šeit 20 lapaspušu garš pētījums par šo organizāciju kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa

  Visiem aicinājums iepazīties ar augstākminēto apkopojumu. Jo politika vienmēr ir liela atbildība. Diemžēl arī tad ja tajā labus, bet naivus cilvēkus iesaista darbības, kuras viņi paši neizprot.

 3. Ja paveicas, vēlēšanu klauns var tapt par galma ākstu …

 4. Man jau patīk – juridisko zinātņu giganti Plēpis un Kaimiņš, jo ar ko gan nodarbojas Saeima? – ar LIKUMU rakstīšanu un pieņemšanu. Tad nu šo divu aktieru pienesums varētu izrādīties tiešām “milzīgs”. Nu, tāds kā Paulam, piemēram.

  • Juristi ir cilvēki, kuri korekti un nepārprotami uzraksta likumus, bet nevis izdomā likumus. Tādi tehniskie un melnie darbinieki. Lai uzrakstītu likumu par teātri, kultūru, jūrniecību, aizsardzību, rūpniecību – juristam jāstrādā attiecīgās nozares speciālista pakļautībā.
   Iespējams, no Plēpja un Artusa būs lielāks labums kā no juristiem.

 5. Aktieriem darba nav , ienākumi neregulāri, bet ēst ta gribās katru dienu. Cik tur tā darba-vienu dienu nedēļā Saeimā pasēdēt un pabalsot , kā frakcijā nolemj.

 6. Večiem laikam širmis aizvēries. Ja tiks (labāk ne) iekšā, tad Plēpis atkal nodzersies, jo tur bez konjaka vai vīna glāzes nevar.

Draugiem Facebook Twitter Google+