Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. decembris, 2014
Drukāt

No Maltas kravas kuģa krastā nogādā traumētu kapteiņa palīgu

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas ostas skats ar bāku.

Svētdien, 28.decembrī, Latvijas jūras spēku patruļkuģis no Baltijas jūrā esoša Maltas kravas kuģa nogādājis Liepājā traumētu kapteiņa palīgu.

Kā aģentūru LETA informēja Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji, šodien plkst.12.30 Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no kuģu aģenta par nelaimes gadījumu uz Maltas kravas kuģa “Kenan”, kas gaidīja ienākšanu Liepājas ostā.

Nelaimes gadījumā kuģa kapteiņa palīgs lauzis divus rokas pirkstus.

Patruļkuģa “Cēsis” ekipāžai tika dots rīkojums nogādāt traumēto cilvēku krastā Liepājā, kur viņu sagaidījusi neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīna.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+