×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. novembris, 2013
Drukāt

No Maskavas Sarkanā laukuma aizvāc gigantisku koferi ar uzrakstu ”LV”

Foto - LETA/AFP Maskavas Sarkanajā laukumā nojauc modes nama ''Louis Vuitton'' uzstādīto ceļasomu.Foto - LETA/AFP Maskavas Sarkanajā laukumā nojauc modes nama ''Louis Vuitton'' uzstādīto ceļasomu.

Piektdien strādnieki sāka izjaukt gigantisko koferi, ko Maskavas Sarkanajā laukumā reklāmas nolūkos bija uzslējis modes nams “Louis Vuitton”.

Gigantiskais brūnais koferis ar “Louis Vuitton” firmas zīmi “LV” pirms nepilnām divām nedēļām tika uzstādīts Sarkanajā laukumā blakus pilsētas greznākajam universālveikalam GUM.

Tā augstums bija deviņi metri, bet platums – 30 metri.

Tomēr franču modes nama reklāma tika uztverta neviennozīmīgi. Krievijas Komunistiskā partija sašuta par reklāmas objekta tuvumu Ļeņina mauzolejam, bet tūristi pauda nepatiku par to, ka milzīgā izmēra koferis aizsedz skatu uz skaistākajām Sarkanā laukuma ainavām.

Šonedēļ GUM informēja, ka esot lūdzis “Louis Vuitton” aizvākt reklāmu.

Piektdienas pusdienlaikā vairāki duči strādnieku ar sešiem ceļamkrāniem jauca nost konstrukciju.

Greznais universālveikals gigantisko koferi bija atļāvis novietot 120.gadadienas ietvaros, taču trešdien atzina, ka tas esot pārāk liels, un lūdza franču zīmolu to aizvākt.

Taču “Louis Vuitton” pauž izbrīnu par pēkšņo reklāmas atsaukumu. Zīmola direktors Maikls Burks piektdien laikrakstam “Kommersant” sacīja, ka “absolūti nesaprot, kas pēdējo divu dienu laikā noticis Maskavā”.

Viņš teica, ka GUM esot nokārtojusi nepieciešamās atļaujas. Burks norādīja, ka Sarkanajā laukumā esot tikušas novietotas vēl lielākas reklāmas, piemēram, modes nama “Dior” milzu spoguļiem klātais paviljons, kurš šovasar norisinājās modes skate.

Divi Maskavas parki jau pauduši gatavību uzņemt “Louis Vuitton” gigantisko koferi. Tajā tiks ierīkota izstāde par slavenībām, kuras ceļojušas ar zīmola koferiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+