×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

No ministriem visaugstākais reitings Melbārdei, viszemākais – Augulim (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Visaugstākais reitings no ministriem ir kultūras ministrei Dacei Melbārdei (VL-TB/LNNK), bet viszemākais – labklājības ministram Uldim Augulim (ZZS), liecina “Latvijas faktu” augustā veiktā aptauja.

Melbārdes darbu pozitīvi vai drīzāk pozitīvi vērtē 37,7% respondentu, negatīvi vai drīzāk negatīvi – 17,7% aptaujāto, savukārt 14,8% iedzīvotāju nav dzirdējuši par šādu ministri. Vēl 29,9% aptaujāto nevarēja atbildēt, kā vērtē kultūras ministres darbu.

Savukārt Auguļa darbību pozitīvi novērtēja 25,5% respondentu, negatīvi – 34,9% aptaujāto, bet 12,5% – nezināja šo ministru. Tikmēr 27,1% iedzīvotāju nezināja, kā novērtēt Auguļa darbu.

Savukārt visbiežāk pozitīvi vērtēts ir zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS). Viņa darbu pozitīvi novērtēja 40,2% aptaujāto, tomēr 24,5% respondenti Dūklava darbu vērtēja negatīvi. Otrā biežāk pozitīvi vērtētā ministre ir Melbārde, bet trešais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).

Vērtējot pēc reitinga, aiz Melbārdes seko Dūklavs, tad iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V), aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V), Rinkēvičs un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK).

Tomēr augustā Rinkēviča reitings būtiski samazinājies salīdzinājumā ar aprīļa aptaujas datiem, kad viņa reitings bija augstākais no ministriem. Savukārt augustā pēc reitinga viņš ierindojas sestajā vietā. Kā liecina aptaujas dati, pašlaik Rinkēviča darbību pozitīvi vērtē 37,3% respondentu, negatīvi – 33,3%, bet 8,5% aptaujāto nav dzirdējuši par šādu ministru. Vēl 20,8% iedzīvotāju nevarēja atbildēt, kā vērtē ārlietu ministra darbu.

Tikmēr aprīlī ārlietu ministra darbību pozitīvi vērtēja 47,1% aptaujāto, negatīvi – 21,5%, vēl 8,3% iedzīvotāju nebija dzirdējuši par šādu ministru. Aprīlī 23,1% aptaujāto nevarēja atbildēt, kā vērtē ārlietu ministra darbu.

Savukārt vissliktākais reitings ir Augulim, nedaudz augstāks – izglītības un zinātnes ministrei Inai Druvietei (V), tad seko finanšu ministrs Andris Vilks (V) un ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP).

Aptauja tika veikta no 8. līdz 18.augustam, un tajā piedalījās 1005 iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Pec 12. velesanam, bus pusducis kompetentu, lojaliu un stradigu ministru no NA … !

    … Letiniem janak pie prata, grib vai negrib – nav izveles … situacija spiez sakt domat par savu apdraudeto nakotni … !

  2. Vai Melbārdes kundzei kāds labvēlis varētu piesaistīt stilisti? Lūdzu!

Draugiem Facebook Twitter Google+