×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. augusts, 2012
Drukāt

No nākamā gada likvidēs Siguldas novada vidusskolu

Foto-LETAFoto-LETA

Siguldas novada dome šonedēļ nolēmusi no nākamā mācību gada likvidēt Siguldas novada vidusskolu Laurenčos, bet tās vietā no 2013.gada septembra atvērt jaunu sākumskolu līdz 6.klasei, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā. Nolemts arī, ka līdzšinējā vakara izglītības programma turpmāk būs apgūstama Siguldas pilsētas vidusskolā.

Izglītības un kultūras komitejas vadītāja Līga Sausiņa aģentūrai BNS paskaidroja, ka šīs izmaiņas ir turpinājums jau pagājušajā gadā veiktajām izglītības iestāžu reformām.

Siguldas novada vidusskolā pēdējos divos gados skolēnu skaits ir ievērojami krities – ja 2010.gada septembrī skolēnu skaits tajā bija 141, tad tagad tas ir samazinājies līdz 75 skolēniem. Šis kritums ir saistīts ar vispārējo skolēnu skaita samazināšanos, kā arī ar jaunu vakara izglītības programmu atvēršanu apkārtējos novados.

Šajā mācību gadā novada vidusskolas skolēni mācības turpinās līdzšinējā skolas ēkā un viņu skolotāji nemainīsies. Faktiskā pāriešana notiks 2013./2014.mācību gadā.

Jaunā sākumskola būs pilnas dienas izglītības iestāde, kas nodrošinās bērniem ne tikai pamatizglītības vajadzības, bet arī papildus izglītības iespējas un individuālo darbu izpildi turpat skolā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+