Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
29. augusts, 2016
Drukāt

Atcelta ārkārtas situācija “Origo” (1)

Foto LETAFoto LETA

Tirdzniecības centrs "Origo".

Ar jaunāko informāciju papildināts viss teksts

Šodien, 29. augustā, tirdzniecības centrs “Origo”, kas šopēcpusdien uz laiku bija slēgts ārkārtas situācijas dēļ, ir atvērts apmeklētājiem, informēja uzņēmumā.

Tirdzniecības centrs atsācis darbu tikai 1. stāvā.

Kā skaidroja tirdzniecības centra pārstāve Renāte Franka, plkst.20.19 no apsardzes saņemta informācija par evakuācija pabeigšanu.

Kā iepriekš ziņots, šodien plkst. 17:22 no apsardzes tika saņemta informācija par ārkārtas situāciju un tirdzniecības centra apmeklētāju evakuācijas uzsākšanu.

Tehnisku iemeslu dēļ šovakar uz laiku nekursēja arī vilcieni no un līdz Rīgas Centrālajai dzelzceļa stacijai, informēja AS “Pasažieru vilciens”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es jau domāju ka vilcienu atcelšanai ir kāds sakars ar iepriekšejo bumbu un šodienu…. izrādās taisnība ,ne tehniski bet slimo islam studētāju …Kāds gan sods ? vajadzētu no 8līdz 16 gadiem ,labāk 25.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+