×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. maijs, 2017
Drukāt

No pāragri mirušās horeogrāfes Artas Slicas atvadīsies dzimtajās mājās (3)

Foto: Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs.Foto: Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs.

Nedēļas nogalē aicina atvadīties no pāragri mūžībā aizgājušās horeogrāfes un deju skolotājas Artas Slicas, LA.lv uzzināja Rīgas Interešu izglītības metodiskajā centrā.

Talantīgā deju pedagoģe un horeogrāfe Arta Slica (14.12.1984.-6.05.2017.) aizgāja mūžībā 32 gadu vecumā pēc ilgstošas un smagas slimības, LA.lv uzzināja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā.

Arta vairākus gadus vadīja Rīgas Teikas vidusskolas tautas deju kolektīvu “Skabardzēni”, kā arī strādāja par deju pedagogu VEF Kultūras pils TDK “Zalktis” un JDK “Katlakalns”. Arta jau no bērnības sapņojusi par deju skolotājas profesiju. Savas radošās darbības laikā saņēmusi vairākas balvas, tajā skaitā Rīgas interešu izglītības gada balvu.

Atvadīties no daudzu dejotāju iemīļotās skolotājas un horeogrāfes būs iespējams 13. maijā plkst. 14 Gulbenes novada Stāmerienā viņas dzimtajās mājās “Rubeņos” (pirms Stāmerienes pamatskolas jāgriežas pa kreisi), bet nelabvēlīgos laika apstākļos – Stāmerienes kapu kapličā.

“Ja ceļš līdz Stāmerienei šķiet pārāk tāls, bet gribas vēl Artai uzdāvināt ziedus vai pabūt kopā atmiņās un sarunās, Artas deju ģimene gaidīs ikvienu 12. maijā plkst. 17-19 Rīgas Teikas vidusskolas svētku zālē,” aicina Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vienīgais mierinājums, ka nebij ilgas mocības. Briesmīgi domāju saviļņoja visu Latvijas sabiedrību šis notikums, jo liekas TIK forša meitene, ka vairāk nav kur.
    Būsim kopā domās ar jums, kas atvadīsies.

  2. Slimība bija smaga, bet ne ilgstoša. Sadegt 2 mēnešos – tas ir nenormāli ātri!

Draugiem Facebook Twitter Google+