×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Franks Gordons: No “pasaules komūnas” līdz “krievu pasaulei” (46)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Teju, teju atnāks 2017. gads, kurā iekrīt divas simtgades: kopš carisma gāšanas, kad uz pāris mēnešiem Krievijai pavērās patiesas demokrātijas apvārsnis, un kopš sekmīgā boļ­ševiku apvērsuma Petrogradā, ko vēl pavisam nesen pilnā nopietnībā sakralizēja kā “Lielo Oktobra sociālistisko revolūciju”.

Tagad ne vien Vilis Vītols, bet arī daudzi citi autori spriež, ka boļševisms esot tā paša tumsonīgā lielkrievu impērisma paveids, kas zem citas izkārtnes turpinājis īstenot saukli “Maskava ir Trešā Roma”. Te nu man gribas iebilst, īpaši atsaucoties uz boļ­ševistiskā režīma pirmo desmitgadi: divgalvainā ērgļa nomaiņa ar sarkano zvaigzni lika Eiropā un daļēji Āzijā uzbangot tādam revolucionārā entuziasma vilnim, kam vairs nebija ne mazākā sakara ar t. s. mūžīgo Krieviju. Tiklīdz ķeizariskā Vācija un Austroungārija 1918. gada rudenī zaudēja Pirmajā pasaules karā, gan Berlīnē un Minhenē, gan Vīnē un Budapeštā, skanot “Internacionālei”, tika dibinātas “strādnieku un zaldātu padomes”. Arī Pēteris Stučka, piecus 1919. gada mēnešus vadīdams viscaur no latviešiem sastāvošu “tautas komisāru” valdību un izvēršot sarkano teroru, deklarēja: “Mēs stāvam te uz vakts par visu cilvēci.” Un tā sauktie sarkanie strēlnieki devās triecienā pret Kolčaka, Deņikina un barona Vrangeļa karapulkiem, cīnoties akurāt pret tiem, kas sludināja impērisko “nedalāmo” Krieviju.

Pēc pilsoņkara beigām Maskavā un Petrogradā uzplauka “proletāriskā” kultūra, kam nebija nekā kopīga ar pareizticīgo krievestību, un spilgts šīs “sarkanās” modernitātes pārstāvis bija latviešu mākslinieks Gustavs Klucis (nošāva 1938. gadā).

Šķiet, pēdējo reizi kaut brutāli vardarbīgs, bet godprātīgais “pasaules komūnas” gars izpaudās 1937. gadā, kad no daudzām valstīm, ieskaitot Latviju, “internacionālo brigāžu” brīvprātīgie devās uz Spāniju, lai upurētu savu dzīvību “kopīgas lietas” labā. Tie, kas palika dzīvi un atgriezās Padomju Savienībā, tika nošauti, jo tur jau plosījās Staļina “Lielais terors”.

Pāreja no sapņa par “pasaules komūnu” uz pārkrāsotu krievisku imperiālismu sākās jau 1934. gada beigās, pēc Kirova nogalināšanas, kad PSRS sāka cildināt gan caru Jāni Briesmīgo, gan imperatoru Pēteri I. Kad 1941. gada vasarā miljoniem sarkanarmiešu padevās uzbrūkošajām Lielvācijas divīzijām, Staļins saprata, ka būs vien jāpiesauc “māte Dzimtene” un jāpielabina tas, kas bija palicis no krievu pareizticīgās baznīcas. Eiropas valstu pakļaušana līdz Elbas upei nozīmēja pirmām kārtām Staļina impērijas teritoriālo ekspansiju. Formāli, protams, marksisms-ļeņinisms visos līmeņos arvien vēl tika mācīts un zubrīts līdz pat PSRS sabrukumam…

Un ko mēs redzam tagad, 25 gadus pēc šī sabrukuma? Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs Putins, vadīdams līdz 1648. gada robežām sarukušo, bet arvien vēl milzīgo valsti, ne tikai dara visu, lai ar varu vai viltu atgūtu izbijušās PSRS “ietekmes sfēru”, bet arī nenogurstoši sludina “krievu pasaules” ideju. Izmantodams saviem impēriskajiem nolūkiem visus, kas pasaulē runā krieviski un “jūtas krieviski”. Tagad kādreizējais čekas rezidents, komunists un bezdievis Putins kā magnēts pievelk galēji labējos nacionālistus Vācijā, Francijā un citur.

Mērķis viņiem kopīgs: graut Rietumu vienotību, apkarot “pūstošo” liberālismu, mazināt ASV ietekmi pasaulē. Kominternes vietā – Rusinterne ar labējiem ekstrēmistiem kā piekabi.

Pievienot komentāru

Komentāri (46)

 1. Sensācija! Beidzot bez meliem „grafists” pateicis patiesus vārdus divos teikumos! 1. teikums raksturojošam ievadam, rāda inženiera „grafists” atbaidošās dažas domu pērles: „националистическое дерьмо” / „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” / „Верёвка всегда найдётся, а фонарных столбов в Риге много” / „Сам ты падла, придурок и урод!” / Ну и голодомор специально для вас придумали…”- 2. „grafists” teikums: „И приехал я по распределению не абы как, а конкретно по просьбе местного же предприятия. И именно потому, что не готовили сдесь таких инженеров”.- Jāpiekrīt pirmo reizi „grafists” ka tik tiešām TĀDUS inženierus gan Latvijā negatavoja! Piebilstot, ka kaut kur netālu ir konkurenti „grafists” uz viņa lamām. Savulaik Kēnigsbergā (no 1945.g – 1995.g.tā saucas Kaļiņingrada, sabiedrotajiem uz 50 gadiem upurējot prūšu zemi komunistiem) , kāds seržants priekšnesumā uzstājas ar iespaidīgiem daudzstāvīgiem lamu vārdiem. Reti kurš varētu viņus pārspēt. *** Patiesību augstāk par visu!

  • Я становлюсь всё популярнее и популярнее. Меня уже конспектируют. Это радует.
   Но вот лично вы и ещё некоторые здешние комментаторы, страдаете особой формой «куриной слепоты» – вы в упор не видите хамства и оскорблений в мой адресс, в адресс русских вообще, или в адресс России. Так я вас отучу! Привыкли быть безнаказанными, а когда вам отвечают в вашей же манере, обижаетесь как кисейные барашни, кривите личико и надуваете губки.
   Кстати, многие ваши соотечественники отнюдь не ангелы и матеряться тоже очень даже здорово. И ещё. Пытаться пересматривать итоги той войны в высшей степени не осмотрительно. все границы в Европе посыпятся как карточный домик. Вам то может и ничего, а вот Вильнюс и Клайпеда «уплывут».

 2. Beidzot skaidrs ,ka grafists ir apvainojies par to ,ka privatizācijas un prihvatizācijas gaitā viņam nekas nav ticis un visu sagrābuši ,,fašisti,,.Atceros 90-to gadu aktīvu interfrontistu un latviešu nīdēju Lopātinu – grafista tautieti ,viņa vecāki bij K.Ulmaņa laikos turīgi pilsoņi,tāpēc Lopatins atguva dzimtas īpašumus un tāpēc pameta politisko darbību.Bez privatizācijas bija arī prihvatizācija,bet tā ir cita tēma,ko izmantoja blēži,augsta ranga miliči ,čekisti,komjaunatnes un kompartijas darboņi sagrābjot bijušo kopīpašumu.Krievijā atšķirībā no Latvijas bija tikai prihvatizācija ( privatizācija nevarēja būt ,jo privātīpašums tika iznīcināts neatgriezeniski un to saimnieki nogalināti vai nedaudzi tika pāraudzināti) ,kuras rezultātā 62% Krievijas nacionālo bagātību pieder miljonāriem,22% miljardieriem ( Krievijas TV dati) bet tautas vairākums saņēma uz TV ekrāna parādīto 3 pirkstu kombināciju.

  • liekas,ka tas bija Aleksejevs nevis Lopatins.

  • Обижен?! Ну уж нет. Лучше быть бедным, иметь чистую совесть и спать спокойно! Быть Кащеем, чахнущим над златом, не камильфо.

   • Proletariāts esi, kuram lupatas mugurā, pagrabā stūri s baboi guļvieta un maizes gabals un siļotka un vodočka uz Pravdas!

    • Не любишь водочку, дедуля? Так я предлагал напитки на выбор. Вы же в гости собирались.

 3. putins varētu ziņot: stulbumam nav robežu, arī patiesība

 4. jā, nezin kāpēc pasaules šarikovi pazemo krievus

 5. Ir Krievija ar krieviem – Jeļcins, Ņemcovs un Lielkrievija ar lielkrieviem un Putinu, kurš paziņo- Krievijai nav robežu …
  Svaigs vārds no malas reizēm ir spēcīgāks par paša domu un izpratni …

 6. Viss izpildījums un ideja no Marksa,
  Ļeņina. Dzeržinska, Trocka, Staļina un Hruščova, Jeļcina, PUĶINA UN CO ir ēbreju pasaules valdīšanas plāns.

 7. Kāpēc Lembergs un Rubiks vienādi stipri mīl Putinu?
  Ja hūtei bizness atkarīgs no Kremļa labvēlības, tad Rubika motivācija nav skaidra (ja nu vienīgi kā vampīram kāre pēc asinīm).

 8. Viens no reāliem Civilizētās Pasaules draudiem ir kremļa 5. kolonna. Lai šos draudus novērstu, kremļa 5. kolonna ir pilnībā jāneitralizē.

  Pret kremļa 5. kolonnu ir jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.

  Visu kremļa 5. kolonnu, kura veic sabotāžu un piedalās propagandas karā pret Civilizēto Pasauli, cenšas veikt graujošas darbības pret Civilizēto Pasauli, atbalsta kremļa teroristus un kremļa internacionālistus – internacistus, ir specdienestiem nekavējoties jāaiztur un neatgriezeniski jāneitralizē.

  Pret kremļa 5. kolonnu ir jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.

  • Экий вы Мюллер, однако! Вам бы не комментарии писать, а в ГЕСТАПО работать! Высказывая призывы действовать «Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi» и «…un neatgriezeniski jāneitralizē.», не забывайте, чем закончили свою деятельность руководящие работники этой организации.
   Верёвка всегда найдётся, а фонарных столбов в Риге много.

 9. Jautājums Frankam Gordonam Atbildēt

  Pirmkārt, paldies par šo rakstu. Un paskaidrojiet, lūdzu, vai 1934. gada pāreja uz krievisku imperiālismu neapstiprina to, ko “Vilis Vītols, bet arī daudzi citi autori spriež, ka boļševisms esot tā paša tumsonīgā lielkrievu impērisma paveids”? Manuprāt “krieviskais boļševisms” ir tas pats “krieviskais imperiālisms”.

 10. Cien. LA redakcija, atļaujot svešām valodām bez tulkojuma ielausties latviskā telpā, kūs pārkāpojat VLatvijas Valsts valodas likumu. Lūdzu izdzēsiet svešā valodā rakstīti, vai arī nodrošiniet tulkojumu.

  • Этот самый ваш ликумс, как раз таки интернет и не регулирует.
   Устал уже повторять, господа, да прочтите же наконец свою собственную конституцию! Например, статьи 99 и 100!!!

   • Nost ar impēriskā „grafists” rupjo lamāšanos! Ir jau nesen viņam aizrādīts, piemēram, tikai par dažiem no daudzajiem: „националистическое дерьмо / Сам ты падла, придурок и урод! / Россия женщина с х**м,” u.t.t. Bet joprojām čingizhāniski vsegda bperjod, arī godājamā Franka Gordona raksta atsauksmēs impēriskais lamājas: „Вы мудак / ублюдок. / Верёвка всегда найдётся, а фонарных столбов в Риге много / Дурак ты /.Сам такой! Значит всё-таки заразный, да ещё и вонючий!” Impēriskām uzdevums uzbrukt, pat sieviete, piemēram, šarmantajai Vijai Beinertei par sejas izteiksmi, tā vietā lai runātu par starptautiski atzītiem faktiem, raksta būtību. Tā vietā lamas jo pretargumentu nav. Patiesību var pierādīt ar faktiem. Nost ar meliem, impērisko šovinistu! – Par demokrātisko „grafists”!

    • Вы статьи своей конституции то прочли?! Я имею право на высказывание своего мнения, нравится вам это мнение или нет, не важно. Цензура запрещена. Я рад, что вы меня конспектируете, но должен вам заметить, вырванные из контекста фразы ничего не доказывают. Почему же вы не обращаете никакого внимания на грубости написанные латышским языком?! Или для вас это норма и именно вам так можно? А я не буду сюсюкать, и на грубость буду отвечать грубостью. И каждому комментатору я буду отвечать так, как он того заслуживает. У меня нет нет ни капли уважения к воинствующим националистам и русофобам. Лести не будет!
     И если некий комментатор призывает брутально решить русский вопрос раз и навсегда, он в ответ получит не менее брутальный ответ. А если престарелая красотка, в качестве средства омоложения использует чудеса фотошопа, то пусть остнется именно на её совести.
     Правду можно доказать фактами. Для этого нужны сами факты. А они у вас есть?!

     • Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.Pēc „grafists” komentiem izrādās, ka mūs vairāk saista sievietes, mazāk fakti: nepatiesie (nepierādītie-„grafists”) vai patiesie (pierādītie, dokumentētie). Pie kam interesēs kopīgā sieviete ir Vija Beinerte. Tikai man patīk viņas šarmantās bildes un gudrie raksti. Savukārt Beinerte viņu („grafists”) neapmierina. Ķermeniski. Esot veikta vai plastiskā operācija (senākā komentā) un tagad ka ar fotošopa palīdzību.. Nezinu par „grafists” orientācijām, bet Franks Gordons („Вопрос престарелому русофобу”) arī esot par vecu, toties jaunais Māris Ščerbickis gan esot smuks. –Par faktiem, mani fakti pārliecina, „grafists” fakti nepatīk. Piemēram, Nils savulaik pauda: okupācija bija bet okupantu nav. Patiešām, ja viscaur saziņa 89% (apmēram) notiktu latviešu valsts valodā, kā pirms 1940.g komunistu okupācijas, tad valodas ziņā okupācijas nebūtu. Pretēji Nilam „grafists”: „Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан” – Par sievietēm! Aizlūgsim arī par sievietēm, bērniem gājušiem bojā ļaunuma impērijas (pēc Regana teiktā) bombardēšanas rezultātā Sīrijā, kā arī notriektiem ar BUK raķeti.

     • Да вы графоман – мазохист! Зачем же копи-пастить то столько?! А может вы родственник? Может вы меня ещё и на дуэль вызовите?!
      Мне ваши обиды кажутся смешными и даже наивными. Ну не умеете вы дискутировать в интернете, так и не беритесь вовсе.

 11. Labi, ka mums tādi vīri, ka Franks, vēl ir saglabājušies. Kas ar savām acīm ir redzējis šās “impērijas” metodes darbībā, kas var precīzi pastāstīt to būtību.

 12. Man šķiet, ka Pūķina režīms iet vēl tālāk par pieminētajiem “galēji labējiem nacionālistiem” Francijā, Ungārijā un citur; tas jau ir pārvērties par krievu nacismu.

  • Креститься надо, когда кажется!
   А вы не энцафолитный, случаем? Как бы не подцепить от вас заразу какую-нибудь.

   • No idea what you’re talking about, arsehole. But I have no doubt that it’s Russian nazi bullshit.

    • Сам такой! Значит всё-таки заразный, да ещё и вонючий! Ишь ты, идей у него нет. Ещё и тупой, ублюдок.

     • Laikam tikai sēdi un tupi triec pa tastatūru savus kjeburińus. Mucā dzimis, mucā audzis, tur arī paliksi, .. cariń. 😉

     • А сам ты что делаешь? Разве не то же самое?!

 13. Ja rakstā minētajām atziņām pievieno komentāros atspoguļoto ideju kopsavilkumu, jāsaka – kaut arī primitīvi, tomēr pareizi. Pēc krievu inteliģences izkaušanas sociālistiskās revolūcijas gaitā, tautu tēvam izdevās iedvest idejas par krievu tautas vesturiski izveidojušos īpašo lomu vēsturē un tas ir saglabājies ļaudīs līdz šai dienai, tāpēc arī dzīvīgas ir idejas par īpašo krievu vēsturi, īpašo krievu dvēseli un citām abstraktām lietām, kuras palīdz sekmīgi zombēt ļaudis, izmantojot modernos saziņas līdzekļus

 14. patoloģiski defektīva dermoliberastu lumpeņpropagandas zombija bezjēgas murgi.

 15. Nu ja, taa jau ir…vai krievu valsti vai global banjkjieru valsti ar you-know-who priekshgalaa….ko gribiet? Seshus vai pusduci? LOL (tulkojums ir ‘smejos skalji’)

 16. Вопрос престарелому русофобу. А разве Великобритания не империя до сих пор? Сколько стран входят в их содружество? А США, демократизатор всего и вся, это не империя разве?
  Каким же извращённым сознанием надо обладать, чтобы, будучи евреем, через столько лет ипытывать какую то подсознательную радость от от потерь России в той войне?! Между прочим, там сражались и ваши соотечественники.
  Упорное и постоянное лизание американской задницы ещё не есть признак большого ума. Скорее, это признак отсутствия критического мышления.

  • Anglija – ciena cilvekus ! Krievija – nosit !

  • Упорное и постоянное лизание задницы бандглаваря Вовки и палачей ещё не есть признак большого ума. Скорее, это признак отсутствия критического мышления. / Kolonizācijai var tikt pakļautas nācijas, kuras vēl nav izveidojušas valstiskas formas, kā arī suverēnas valstis. Pēdējā gadījumā kolonizācija var sekot šīs valsts okupācijai un aneksijai. vik. Piemēram, boļševiku veiktajai okupācijai 1940.g un reokupācijai 1945.g.

   • О как. А без воровства чужих мыслей можете обойтись? Или так и будете целыми предложениями копировать?!
    Оккупация?! Да ну. Вы можете верить во что угодно, хоть в пришествие марсиан. Никто вам не запрещает. Повесте плакатик на стенку, да молитесь на него.

 17. Kur pazudis “grafists”? Varbut nav laika rakstudarbiem – jamaksa jezhemesjachnos chlonovznosus ru-interna parstavnieciba..

  • Ну, дождались?!
   Я пишу тогда, когда мне хочется и есть настроение. А выступления «по заявкам зрителей» не в моём вкусе.

   • piedot mans ir loh gruts but runat latish.
    es milu putinsh

    • Вы мудак и вор! Вы воруете чужие ники. Вор должен сидеть в тюрьме около параши, там ваше истинное место.
     И главное: у вас нет оригинальности. Быдловатенько и серо.

  • bet tomēr čučka-pīsateļ dara pretēji paša sacītajam.
   Nejaukt ar čukčiem !

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Priekšvēlēšanu cīņu kompromatu uzlidojums

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6. oktobrī, arvien asākas kļūst partiju priekšvēlēšanu cīņas. Vieni politiķi videoklipos un sociālajos tīklos rāda dažādus “kompromatus” par citiem politiķiem un sola tos nest pārbaudei uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, otri atbild ar to pašu vai sola vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu, vai aicina Drošības policiju pārbaudīt konkurentu iespējamu saistību ar kaimiņvalsts specdienestiem.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+