Sports
Futbols

No pastarīša pie čempioniem. Ingara Sarmja Stugļa pārvērtības 16

foto: rigafc.lv

Biju domājis, ka sēdēšu rezervē, bet esmu nospēlējis visus mačus, arī Čempionu līgā – patīkami pārsteigts par iejušanos Latvijas futbola čempionvienībā Jūrmalas “Spartaks” ir Intars Sarmis Stuglis.

21 gadu vecais pussargs trīsarpus sezonas pavadīja “Metta/Latvijas Universitāte” vienībā, bet šovasar pievienojās “Spartakam”, kuras rindās Latvijas čempionātā aizvadījis deviņas spēles, astoņas no tām uzsākot starta sastāvā. Tostarp arī sestdien, kad izbraukumā gūt ļoti svarīga uzvara pār “Riga” (1:0).

“Grūta spēle, arī laukums ne tas vieglākais un vispār kājas pasmagas, jo sezonas beigas. Soliņš mums īss, variēt ar sastāvu īpaši nevaram, nogurums liels. Jācīnās kā trakiem suņiem un tad labas lietas notiks, tā arī bija šodien – cīnījāmies, paveicās, Edgars Gauračs iesita un noturējām. Izšķirošās spēles jāuzvar ar raksturu, ne meistarību,” sacīja Stuglis.

“Savā ziņā var piekrist, ka šī bija zelta spēle, vēl vajag pāris punktus paņemt un būsim tur, kur gribam. Jāsaglabā koncentrācija. Tagad izlašu pauze, varbūt kāds no traumētajiem atveseļosies un redzēsim, kā būs.”

Viņš atzina, ka jaunais galvenais treneris Valds Urbons, kurš komandu pārņēma pagājušās nedēļas sākumā, nedaudz pamainījis taktisko shēmu. No vienas puses – risks, no otras apstākļu diktēts gājiens, jo mājup devies pussargs Artjoms Habeloks. Taču nu var teikt, ka tas ir attaisnojies, jo trīs kārtas pirms beigām pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem “Riga” ir septiņi punkti.

Stuglis norādīja, ka pārnākot pie čempioniem bija rēķinājies ar rezervista lomu, tomēr piedalījies visās spēlēs, arī Čempionu līgā Astanā: “Ļoti gribējās kaut ko pamainīt, paldies Dievam, ka “Spartaks” paņēma. Kolektīvs ļoti labs, te ir nedaudz cits futbols, cita vide. Mettā trīs gadus nospēlēju, tagad ir citādāk. Redzēs, kā būs tālāk. Algas mums maksā, šajā ziņā viss ir kārtībā.”

“Spartaku” pārstāv arī Ingara trīs gadus vecākais brālis Elvis Stuglis.

LA.lv