×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. jūnijs, 2016
Drukāt

No patversmes izbēgusi nepilngadīgo banda pastrādā virkni noziegumu (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā nedēļā likumsargi aizturējuši sešus no kādas patversmes Ludzas novadā aizbēgušus nepilngadīgus pusaudžus, kuri paspējuši izdarīt jau vairākus noziegumus informēja Valsts policijā (VP).

Šā gada 14.jūnijā policija uzsāka viņu meklēšanu.

Jau tajā pat naktī no 14.jūnija uz 15.jūniju ar stundas intervālu policijā tika saņemti divi izsaukumi – vienā gadījumā veikalam Raiņa ielā tika izsists durvju stikls, bet otrajā – nenoskaidrotas personas veikalam Latgales ielā ar akmeni izsita loga stiklu, iekļuva iekšā un nozaga alkoholu.

Ņemot vērā to, ka no patversmes aizbēgušie pusaudži jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā, bet daži no viņiem bija arī tiesāti, policijai radās pamatotas aizdomas, ka augstākminētie noziegumi, iespējams, ir viņu nedarbi. Turpinot reģistrēto noziegumu izmeklēšanu un nepilngadīgo meklēšanu, 15.jūnijā pusaudži tika atrasti un aizturēti.

Izrādījās, ka īsā laika posmā Ludzas pilsētā viņi ir pastrādājuši ne tikai iepriekš minētos noziegumus, bet vēl divas atklātas zādzības no veikaliem, sabojāja vienu automašīnu un paveica vienu zādzību no automašīnas pēc tam, kad to neizdevās nozagt.

Pēc procesuālo darbību pabeigšanas trīs pusaudži tika nogādāti patversmē, bet trīs – uz īslaicīgās aizturēšanas vietu. Policija turpina sākto kriminālprocesu izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kāpēc nepilngadīgo grupa ir jānosauc par bandu? Bandu veido bandīti, kas slepkavo cilvēkus vai vismaz uzbrūk cilvēkiem un kuriem ir bandas pazīmes. Cik var spriest no informācijas, tad BĒRNIEM nav bijuši ne šaujamieroči, ne viņi kādu ir nogalinājuši vai uzbrukuši cilvēkiem.
    Visdrīzāk, ka no nabadzības ir sadomājuši kaut vienu reizi uzdzīvot, jo viņu prāt dzert dārgu alkoholu un labi paēst jau ir pasakaina uzdzīve.

  2. Pilna Latvija ar bērnunamiem, patversmēm, krīžu centriem. Nosaukums nav svarīgs. Parasti tur dzīvo alkoholiķi, narkomānu, prostitūtu, noziedznieku vai vnk sliktu vecāku bērni.

  3. Vai Latvijas nākotne…??? Vai šie būs tie, kas paaugušies maksās nodokļus, lai man būtu pensija…!?!?!? Tad jau labāk es piemaksāju,,lsi šie paliek kur ir… tā būs sabiedrībai drošāk…

  4. Atvainojiet.Kas ir patversme?Kāpēc tur ir pusaudži?No kurienes viņi tādi?

Draugiem Facebook Twitter Google+