Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. novembris, 2014
Drukāt

No prāmja “Isabelle” evakuē dzemdēt sākušu sievieti (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Kruīza prāmis "Isabelle" Rīgas ostā.

No prāmja “Isabelle” naktī uz 1.novembri evakuēta kāda sieviete, kurai sākušās dzemdības, aģentūru BNS informēja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta pārstāve Līva Veita.

Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēmis informāciju no Zviedrijas meklēšanas glābšanas un koordinācijas centra (MRCC Gēteborga), ka uz pasažieru prāmja “Isabelle”, kas devies no Stokholmas uz Rīgu, sievietei sākušās dzemdības.

Nekavējoties izsludināta trauksme Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, krasta apsardzes kuģim KA-14 “Astra” un Igaunijas apvienotajam glābšanas centram.

Biezās miglas dēļ Latvijas helikoptera droša pacelšanās un nolaišanās nebija iespējama. Ņemot vērā sievietes stāvokli, pieņemts lēmums veikt sievietes evakuāciju ar Igaunijas helikopteru. Krasta apsardzes kuģis KA-14 “Astra” un mediķi veica atbalsta funkciju.

Krasta apsardzes dienests aģentūru BNS informēja, ka sieviete piedzemdējusi meitiņu uz helikoptera borta, kas bija ceļā no prāmja „Isabelle” uz Tallinas slimnīcu. Māte un meita jūtas labi un atrodas Tallinas slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. gribeja dzemdet zviedrija, ja jau brauca turp. zina ko dara.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+