Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
17. septembris, 2016
Drukāt

No pulksten 22.40 šovakar būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Rīgas sporta nakts laikā noteiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, aģentūru LETA informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

Pasākuma “Brīvības ielas nakts brauciens” laikā, naktī uz rītdienu, būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā no plkst.22.40 līdz kustības beigām.

Izmaiņas paredzētas 1., 14. un 40.autobusu maršrutos, kuri virzienā no centra brauks pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Biķernieku ielu, Sergeja Eizenšteina ielu, Šmerļa ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu. Savukārt virzienā uz centru autobusi brauks pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Ropažu ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

Tāpat paredzētas izmaiņas 16.autobusa maršrutā, jo tas virzienā uz centru brauks pa maršrutu līdz Biķernieku ielai, tālāk pa Biķernieku ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu. Savukārt 21.autobuss virzienā no Imantas brauks pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Biķernieku ielu, Sergeja Eizenšteina ielu, Malienas ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz Imantu autobuss brauks pa maršrutu līdz Brīvības gatvei, tālāk pa Brīvības gatvi, Ropažu ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

“Rīgas satiksme” paredzējusi izmaiņas 16.trolejbusam, kas no Pļavniekiem brauks pa maršrutu līdz Aizkraukles ielai, tālāk pa Aizkraukles ielu līdz pieturvietai “Slimnīca Linezers” un atpakaļ uz Pļavniekiem. Līdz Šmerlim maršruts būs slēgts.

Savukārt 14. un 17.trolejbusi virzienā uz centru brauks pa maršrutu līdz Biķernieku ielai, tālāk pa Biķernieku ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu.

Pasākumu naktī līdz plkst.3 tiks organizēti papildu reisi no pilsētas centra. Papildu reisi būs 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26., kas brauc pa Akmens tiltu, 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53.autobusa maršrutā. Tāpat papildu reisi paredzēti 9., 14., 15., 17., 18., 22., un 27.trolejbusa maršrutā, kā arī 4., 5., 6., 7., 10. un 11.tramvaja maršrutā.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+