No Rakela piespēles “Lech” iekļūt UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā 0

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Denisa Rakela pārstāvētā Polijas komanda Poznaņas “Lech” ceturtdien iekļuva UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Britu pulkvedis: “Viņš blefo par kodolieročiem. Jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ​​labāk” 140

“Lech” savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja Norvēģijas komandu “Haugesund”. Pirmajā duelī “Lech” cieta zaudējumu ar 2:3, bet divu spēļu summā uzvarēja ar 4:3.

Rakels šajā spēlē nāca uz maiņu piecas minūtes pirms pamatlaika beigām un piedalījās otro vārtu guvumā.
“Lech” labā pirmos vārtus guva Šveices pussargs Davko Jevtičs, kurš bija precīzs spēles 32.minūtē. Savukārt otrie vārti tika gūti spēles kompensācijas laikā, kad pēc Rakela piespēles dāņu aizsargs Lasse Nīlsens izskrēja viens pret pretinieku vārtsargu, raidot bumbu Norvēģijas komandas cietoksnī.

Latvijas uzbrucējs “Lech” rindās pievienojās jūnijā, būdams izīrēts no Anglijas pēc spēka otrās līgas komandas “Reading”.

Nākamajā kārtā “Lech” tiksies ar Nīderlandes klubu “Utrecht”, kas divu spēļu summā ar 3:1 pārspēja Maltas vienību “Valletta”.