Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

No Rīgas ielām pazudīs “Bolt” skrejriteņi0


“Bolt” elektriskais skrejritenis
“Bolt” elektriskais skrejritenis
Publicitātes foto

Transporta pakalpojumu platforma “Bolt” aizvadījusi pirmo elektroskrejriteņu sezonu Rīgā. Līdz ar aukstās gada sezonas iestāšanos, pārvietoties ar elektroskrejriteņiem vairs nav droši un patīkami, tāpēc sākot ar oktobri “Bolt” lietotnē elektroskrejriteņi vairs netiks piedāvāti.

Tie atkal būs pieejami nākamajā pavasarī.

“Mēs ļoti priecājamies, ka mūsu klienti novērtēja un aktīvi izmantoja elektroskejriteņu servisu. Vasaras sākumā pakalpojumu uzsākām ar 100 elektroskrejriteņiem, taču pēc tam, kad pieprasījums un elektroskrejriteņu popularitāte auga, mēs skaitu palielinājām līdz 500. Mums ir jāņem vērā Latvijas klimata īpatnības un mūsu klientu drošība, tāpēc šobrīd elektroskejriteņu serviss tiks slēgts līdz nākamā gada pavasarim,” skaidro “Bolt” reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis.

“Bolt” vēlas saviem klientiem piedāvāt transportu, kas tiem ļaus pārvietoties efektīvāk un ātrāk. Pirmais solis uzņēmuma vīzijā par dabai draudzīgāku satiksmi bija elektroskrejriteņu iekļaušana platformā, kas šovasar tika veiksmīgi īstenota un iekaroja plašu popularitāti Rīgā.

“Bolt” elektriskais skrejritenis
Publicitātes foto

Uzņēmuma statistikas dati liecina, ka ļoti daudz klientu veikto braucienu Rīgā ir īsāki par 3 kilometriem, un elektroskejriteņi tiek izvēlēti kā lieliska alternatīva, kas “Bolt” klientiem ļauj veikt braucienus ātrāk un efektīvāk, kā arī izvairīties no sastrēgumiem aktīvās pilsētas satiksmes dēļ.

Uzņēmuma misija ir uzlabot mobilitāti pilsētās, neapstājoties tikai pie auto, bet gan piedāvājot dažādus pārvietošanās veidus, pielāgojoties klientu ērtībām un vajadzībām, kā arī domājot par resursu efektīvu izmantošanu.

Saskaņā ar šo mērķi, Igaunijā radītais jaunuzņēmums “Bolt” septembrī paziņoja par uzņēmuma apņemšanos platformā veiktos braucienus padarīt oglekļa emisiju ziņā neitrālus, investējot vairāk kā 10 miljonus eiro dažādās iniciatīvās.

Saistītie raksti

Viens no “zaļā plāna” mērķiem ir palīdzēt veidot pilsētas zaļākas, un to iespējams panākt, piedāvājot platformā dabai draudzīgākus transportlīdzekļus.

“Bolt” pašlaik apkalpo 25 miljonus klientu vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē. Pagājušajā gadā “Bolt” kļuva par pirmo uzņēmumu, kas apvienoja kopbraukšanas pakalpojumu un elektroskrejriteņus vienā aplikācijā, dodot iespēju klientiem izvēlēties ātrākus un dabai draudzīgākus braucienus pilsētas centrā.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Sabiedriskā transporta pārvadājumu iepirkums ievelkas līdz Ziemassvētkiem
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Palielina atbalstu uzņēmumiem darba vides risku novērtēšanai
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Centrālā statistikas pārvalde novērtējusi LDz ieguldījumu kvalitatīvas informācijas atspoguļošanā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Ar IIN neapliekamais nākamgad lielāks. Skaidrojam, kuri būs lielākie ieguvēji
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: “Atlaist Saeimu!” atkal modē
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Tirgus sastingst gaidās. Četrus mēnešus vērtēs “Bites”un “Baltcom”apvienošanu.
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Burovs skaidro, kādā gadījumā atkāpsies no amata
19 minūtes