Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
2. augusts, 2015
Drukāt

No Rīgas izvestas desmit mežacūkas (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pagājušajā naktī Juglas apkaimē netālu no Bābelītes ezera izdevies sagūstīt un no Rīgas teritorijas izvest desmit mežacūkas – trīs lielās cūkas un septiņus sivēnus, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Šoreiz mežacūkas izlaistas pie Ādažu un Sējas novadu robežas mežiem. Tā kā minētās teritorijas meži ir valsts īpašums, tad mežacūku pārvietošana tika saskaņota ar Valsts meža dienestu.

Kā informē “Pierīgas mednieku kluba” pārstāvis Kaspars Šuikovskis, pēc izvešanas meža zvēri tikuši izšķirti, lai mazinātu iespēju, ka tie kopā varētu meklēt vieglāk pieejamu barību tuvējās zemnieku saimniecībās.

Atšķirībā no iepriekšējās reizes, pēc mednieka vārdiem, šoreiz cūkas bijušas mežonīgākas un agresīvākas.

Jau ziņots, ka mācoties no pirmo Rīgas mežacūku pārvietošanas, turpmāk notvertos barus pirms pārvešanas uz Pierīgas mežiem nošķirs, lai mazinātu varbūtību, ka tie kopīgi varētu iekļūt blakus esošās apdzīvotās teritorijās.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldība noslēgusi līgumu ar Pierīgas Mednieku klubu par mežacūku izķeršanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Uz gaļas kombinātu jāved,nevis uz mežu!

  2. Ja pirms izvešanas nav veiktas analīzes uz ĀCM, Rīgas dome ir jāsoda par slimības izplatīšanu.

  3. Tas viss ir ”martiškin trud”!!! Jāatšauj, un miers!!!

  4. viena aizmirsta

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+