Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. augusts, 2015
Drukāt

No Rīgas izvestas vēl četras mežacūkas (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šodien no Rīgas teritorijas izvestas vēl sešas mežacūkas, aģentūru LETA informēja Pierīgas Mednieku kluba pārstāvis Kaspars Šuikovskis.

Šodien kādā privātmājā Jaunciema gatvē bija ieklīduši seši mežacūku sivēni. Mājas saimnieki vērsušies policijā, lūdzot palīdzību. Savukārt policisti vērsās Pierīgas Mednieku klubā, kuras pārstāvji mežacūkas noķēruši.

Visi seši dzīvnieki tiek nogādāti ārpus pilsētas teritorijas, mežniecībās Sējas un Ādažu novados.

Kā informēja Šuikovskis, mednieku kluba pārstāvji līdz šim no galvaspilsētas izveduši 39 mežacūkas. Vēl no Rīgas būtu jāizved vēl aptuveni 70 mežacūku.

Kā ziņots, Rīgas dome ar Pierīgas Mednieku klubu ir noslēgusi līgumu par mežacūku nogādi no pilsētas teritorijas uz tām atbilstošāku dzīves vidi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nilsu arī ?

  2. nav ČETRAS!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+