×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

No Rīgas uz Aglonu tiks norīkoti papildu autobusi (7)

Foto: Ernests Dinka, Saeimas KancelejaFoto: Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja

Nedēļas nogalē no Rīgas uz Aglonu tiks norīkoti papildu autobusi un pagarināti esošie autobusu maršruti, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

13.augustā, 14.augustā un 15.augustā autobusa maršruts Rīga-Preiļi tiks pagarināts līdz Aglonai, un attiecīgais autobuss no Rīgas izbrauks plkst.10.25, bet virzienā no Aglonas uz Rīgu – plkst.16.30. Savukārt 15.augustā tiks norīkots papildu autobusa reiss – no Rīgas autobuss izbrauks plkst.6.40, bet virzienā no Aglonas uz Rīgu tas sāks ceļu plkst.15.40. Biļetes cena būs 8,90 eiro.

Papildus ATD informē, ka 14.augustā un 15.augustā “Pasažieru vilciens” pagarinās vilciena maršrutu Rīga-Daugavpils, lai iedzīvotājiem būtu iespēja tikt līdz Aglonai, bet pēc svētkiem – atpakaļ uz Rīgu. 14.augustā attiecīgais vilciens no Rīgas dzelzceļa stacijas izbrauks plkst.13.01, bet no Daugavpils uz Aglonu – plkst.16.58. Savukārt 15.augustā vilciens no Aglonas izbrauks plkst.16, bet no Daugavpils uz Rīgu – plkst.17.20.

Lai pasažieriem būtu iespēja tikt no Aglonas stacijas līdz svētku norises vietai un otrādi, tiks nodrošināti vilciena kustības sarakstam pielāgoti autobusi.

14.augustā no Aglonas stacijas līdz pieturvietai ”Aglona” autobuss pasažierus vedīs plkst.17.40 un 17.45. Savukārt 15.augustā autobuss virzienā uz Aglonas staciju izbrauks plkst.14.30.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kādēļ ateistu komentāros tik daudz ļaunuma,neviens ticīgais taču viņiem neko sliktu nedara.

  2. Ai, kā visi grēkojuši!

  3. Ja katolji Aglonaa taa luugs, tad varbuut latvieshiem Latvijaa ies labaak. Tas vismaz neskaadees, bet es gan domaaju, ka liela noziime ir pashu rosiibai un uznjeemiibai!

  4. un uz vietas t°+35°C

  5. es atkal biju iedomājies, ka svētceļnieki iet kājām

  6. Bet kā tad tiks organizēta cūku mēra izplatības ierobežošana? Aglonā pulcējas svētceļotāji no visas Latvijas un pēc tam visi atgriezīsies savās dzīvesvietās.

Draugiem Facebook Twitter Google+