×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. augusts, 2013
Drukāt

No rītdienas Labdarības akcijā aicinās ziedot mājlietas grūtībās nonākušām ģimenēm

labdar2

Latvijā neskaitāmas ģimenes dzīvo bez citiem tik pierastām un pašsaprotamām sadzīves lietām – guļ gultā bez matrača, nevar ziemā palaist bērnus laukā, jo mazuļu vienīgie apavi ir vasaras kurpītes, sūta atvases uz skolu ar iepirkumu maisiņiem rokās, jo nepietiek naudas mugursomas iegādei.

 

Mums ir iespēja palīdzēt šīm ģimenēm, iesaistoties fonda Ziedot.lv un tirdzniecības kompleksa Spice organizētajā labdarības akcijā Mājlietu labdarības dienas. Ar mūziķu Dukuru ģimenes, volejbolistu Šmēdiņu ģimenes, skatuves mākslinieku Zagorsku ģimenes un Santas Bindemanes – Mihelsones palīdzību akcija tiks atklāta otrdien, 20.augustā plkst.16.00 pie tirdzniecības centra Spice Home.

labdarNo 21. līdz 25. augustam visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti vest mājlietas uz Mājlietu labdarības dienu telti pie t/c Spice Home. Aicinām ziedot: bērnu istabas mēbeles, skolas preces, datortehniku, mūzikas instrumentus, sporta inventāru, segas, spilvenus, matračus, virtuves piederumus, ledusskapjus, veļas mašīnas, dažādas mēbeles, sadzīves tehniku u.c.

«Manā uztverē ziedošana ir viens no instrumentiem, lai rādītu bērniem piemēru. Mums, māmiņām, audzinot bērnus ir svarīgi viņiem iemācīt labas lietas un parādīt, ka ir jādalās. Uzskatu – ja Tev ir vairāk, tad vajag padalīties, un atdot desmito tiesu arī citiem. Bieži vien dzīve iegrozās tā, ka vecāki vairs nevar materiāli nodrošināt un pat piepildīt puncīti saviem bērniem, tādēļ mums, vecākiem, kuri var, ir jāatbalsta šādas ģimenes. Labdarība jeb došana citiem ne vienmēr ir tikai materiāla. Tā var arī būt garīga un emocionāla palīdzība. Labu darbu darīšana padara labāku ne tikai citu ikdienu, bet arī pašam ļauj justies gandarītam,» saka viena no ziedotājām, dziedātāja Elizabete Zagorska.

labdar2«Pērkot jaunas mēbeles un sadzīves tehniku, vecās bieži vien izmetam atkritumos. Taču rakstāmgalds, kas vienam bērnam kļuvis par šauru, citā ģimenē būs zelta vērtē, bet klēpjdators, kas vienam šķiet lēnīgs, otram būs neatsverams palīgs mācībās. Tādēļ aicinu visus cilvēkus pārskatīt savus nelietoto mantu krājumus, un lieko atdot tiem, kuriem tās būs vairāk vajadzīgas,» mudina tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce.

Fonda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta: „Mums ir prieks, ka Mājlietu labdarības dienu akcija jau ir tradīcija, kura gadu no gada aicina ikvienu aizdomāties un parūpēties par grūtībās nonākušiem līdzcilvēkiem – ģimenēm, kuru vecāki strādā vaiga sviedros, taču atalgojums vienalga nesedz visas vajadzības. Ģimenēs, kuru vecāki strādā mazatalgotu, bet sabiedrībai vajadzīgu darbu, tik daudzi sapņi paliek nepiepildīti, tādēļ aicinām palīdzēt ar mums, iespējams, liekām un nevajadzīgām mājlietām, bet kādam citam tik vajadzīgām un noderīgām.”

Visas saziedotās lietas tiks nodotas Svētā Jāņa palīdzības dienestam, kas nogādās mantas ģimenēm, kurām tās visvairāk vajadzīgas. Savukārt katrs ziedotājs saņems kuponu, ko varēs apmainīt pret tasi kafijas kafejnīcā Costa Coffee.

Sniedziet atbalstu tiem, kuriem klājas visgrūtāk!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+