Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
29. aprīlis, 2015
Drukāt

No “Ryanair” kontiem nelikumīgi pārskaitīti pieci miljoni ASV dolāru

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas mazbudžeta lidsabiedrība “Ryanair” trešdien paziņoja, ka nepilni pieci miljoni ASV dolāru (4,53 miljoni eiro) aizplūduši no tās kontiem krāpnieciskā ceļā shēmā, kurā iesaistīta kāda Ķīnas banka.

“”Ryanair” apstiprināja, ka ir veikta izmeklēšana par krāpniecisku elektronisku pārskaitījumu caur Ķīnas banku pagājušajā nedēļā,” lidsabiedrība paziņoja, apstiprinot iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanējušo.

“Lidsabiedrība ir strādājusi ar savām bankām un atbildīgajām institūcijām, un saprot, ka līdzekļi pašlaik ir iesaldēti,” teikts Īrijas kompānijas paziņojumā.

“Lidsabiedrība sagaida, ka šie līdzekļi tuvākajā laikā tiks atmaksāti, un ir veikusi pasākumus, lai garantētu, ka tāda veida pārskaitījums neatkārtosies,” tajā piebilsts.

Zināms, ka Īrijas policijas paspārnē esošais Kriminālo aktīvu birojs strādā ar Āzijas atbildīgajām institūcijām, lai palīdzētu naudas atgūšanā.

Laikraksts “Irish Times” vēstīja, ka aviokompānija, kas lido tikai uz Eiropu, izmanto dolārus lidmašīnu degvielas iepirkšanai, un krāpnieciskās shēmas mērķis bija šie līdzekļi.

“Tā kā jautājums ir saistīts ar tiesvedību, nekādi tālāki komentāri netiks sniegti,” teikts “Ryanair” paziņojumā.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā?ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+