Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
29. aprīlis, 2015
Drukāt

No “Ryanair” kontiem nelikumīgi pārskaitīti pieci miljoni ASV dolāru

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas mazbudžeta lidsabiedrība “Ryanair” trešdien paziņoja, ka nepilni pieci miljoni ASV dolāru (4,53 miljoni eiro) aizplūduši no tās kontiem krāpnieciskā ceļā shēmā, kurā iesaistīta kāda Ķīnas banka.

“”Ryanair” apstiprināja, ka ir veikta izmeklēšana par krāpniecisku elektronisku pārskaitījumu caur Ķīnas banku pagājušajā nedēļā,” lidsabiedrība paziņoja, apstiprinot iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanējušo.

“Lidsabiedrība ir strādājusi ar savām bankām un atbildīgajām institūcijām, un saprot, ka līdzekļi pašlaik ir iesaldēti,” teikts Īrijas kompānijas paziņojumā.

“Lidsabiedrība sagaida, ka šie līdzekļi tuvākajā laikā tiks atmaksāti, un ir veikusi pasākumus, lai garantētu, ka tāda veida pārskaitījums neatkārtosies,” tajā piebilsts.

Zināms, ka Īrijas policijas paspārnē esošais Kriminālo aktīvu birojs strādā ar Āzijas atbildīgajām institūcijām, lai palīdzētu naudas atgūšanā.

Laikraksts “Irish Times” vēstīja, ka aviokompānija, kas lido tikai uz Eiropu, izmanto dolārus lidmašīnu degvielas iepirkšanai, un krāpnieciskās shēmas mērķis bija šie līdzekļi.

“Tā kā jautājums ir saistīts ar tiesvedību, nekādi tālāki komentāri netiks sniegti,” teikts “Ryanair” paziņojumā.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+