Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
29. aprīlis, 2015
Drukāt

No “Ryanair” kontiem nelikumīgi pārskaitīti pieci miljoni ASV dolāru

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas mazbudžeta lidsabiedrība “Ryanair” trešdien paziņoja, ka nepilni pieci miljoni ASV dolāru (4,53 miljoni eiro) aizplūduši no tās kontiem krāpnieciskā ceļā shēmā, kurā iesaistīta kāda Ķīnas banka.

“”Ryanair” apstiprināja, ka ir veikta izmeklēšana par krāpniecisku elektronisku pārskaitījumu caur Ķīnas banku pagājušajā nedēļā,” lidsabiedrība paziņoja, apstiprinot iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanējušo.

“Lidsabiedrība ir strādājusi ar savām bankām un atbildīgajām institūcijām, un saprot, ka līdzekļi pašlaik ir iesaldēti,” teikts Īrijas kompānijas paziņojumā.

“Lidsabiedrība sagaida, ka šie līdzekļi tuvākajā laikā tiks atmaksāti, un ir veikusi pasākumus, lai garantētu, ka tāda veida pārskaitījums neatkārtosies,” tajā piebilsts.

Zināms, ka Īrijas policijas paspārnē esošais Kriminālo aktīvu birojs strādā ar Āzijas atbildīgajām institūcijām, lai palīdzētu naudas atgūšanā.

Laikraksts “Irish Times” vēstīja, ka aviokompānija, kas lido tikai uz Eiropu, izmanto dolārus lidmašīnu degvielas iepirkšanai, un krāpnieciskās shēmas mērķis bija šie līdzekļi.

“Tā kā jautājums ir saistīts ar tiesvedību, nekādi tālāki komentāri netiks sniegti,” teikts “Ryanair” paziņojumā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (18)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+