Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. aprīlis, 2015
Drukāt

No “Ryanair” kontiem nelikumīgi pārskaitīti pieci miljoni ASV dolāru

AFP/LETAAFP/LETA

Īrijas mazbudžeta lidsabiedrība “Ryanair” trešdien paziņoja, ka nepilni pieci miljoni ASV dolāru (4,53 miljoni eiro) aizplūduši no tās kontiem krāpnieciskā ceļā shēmā, kurā iesaistīta kāda Ķīnas banka.

“”Ryanair” apstiprināja, ka ir veikta izmeklēšana par krāpniecisku elektronisku pārskaitījumu caur Ķīnas banku pagājušajā nedēļā,” lidsabiedrība paziņoja, apstiprinot iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanējušo.

“Lidsabiedrība ir strādājusi ar savām bankām un atbildīgajām institūcijām, un saprot, ka līdzekļi pašlaik ir iesaldēti,” teikts Īrijas kompānijas paziņojumā.

“Lidsabiedrība sagaida, ka šie līdzekļi tuvākajā laikā tiks atmaksāti, un ir veikusi pasākumus, lai garantētu, ka tāda veida pārskaitījums neatkārtosies,” tajā piebilsts.

Zināms, ka Īrijas policijas paspārnē esošais Kriminālo aktīvu birojs strādā ar Āzijas atbildīgajām institūcijām, lai palīdzētu naudas atgūšanā.

Laikraksts “Irish Times” vēstīja, ka aviokompānija, kas lido tikai uz Eiropu, izmanto dolārus lidmašīnu degvielas iepirkšanai, un krāpnieciskās shēmas mērķis bija šie līdzekļi.

“Tā kā jautājums ir saistīts ar tiesvedību, nekādi tālāki komentāri netiks sniegti,” teikts “Ryanair” paziņojumā.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+