×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
25. jūnijs, 2018
Drukāt

No Saeimas tribīnes visbiežāk runājuši Kalnozols un Stepaņenko (1)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Valdis Kalnozols

Saeima šī gada pavasara sesijā kopš 9.aprīļa pieņēmusi 68 likumus – 13 jaunus un grozījumus 55 likumos. Šajā laikā deputāti sanāca uz 11 kārtējām sēdēm, vienu ārkārtas un vienu svinīgo sēdi.

Pavasara sesijā izskatīšanai komisijās nodoti 104 likumprojekti, no kuriem 66 iesniedzis Ministru kabinets, 21 – Saeimas komisijas, bet 17 likumprojektus iesnieguši deputāti.

Strādājot ar iesniegtajiem likumprojektiem – skatot tos otrajā un trešajā lasījumā –, Saeimā kopumā vērtēti 2133 priekšlikumi.

Kopš pavasara sesijas sākuma Saeimas sēdēs visvairāk debatējuši deputāti Valdis Kalnozols – 66 reizes, Jūlija Stepaņenko – 37 reizes, Ivars Zariņš – 24 reizes, Juris Viļums – 19 reizes un Arvīds Platpers – 17 reizes. Deputāts Varis Krūmiņš debatējis 14 reizes, deputāti Artuss Kaimiņš, Kārlis Seržants un Edvards Smiltēns – katrs pa 13 reizēm, bet Jānis Ādamsons – 12 reizes.

Kopumā no Saeimas tribīnes deputāti runājuši 765 reizes.

Saeima šī gada pavasara sesiju slēdza 22.jūnijā un 2018.gada rudens sesiju sāks 4.septembrī.

Kārtējo sesiju starplaikā pēc nepieciešamības var sasaukt Saeimas ārkārtas sesijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā tad Stepaņenko neuzstāsies.
    Viņas uzdevums – tiklīdz Krievijas Domē kāds idiotisks lēmums pieņemts, tā tas jāmēģina iestumt arī Saeimā.
    Piemērs: nākošajā dienā pēc tam, kad dažās īpatnes Krievijas Domē bija metušās aizsargāt tikumību, Stepaņenko nāca klajā ar priekšlikumu izslēgt no programmām veselības mācību, jo pēc viņa domām, labāk, ja par savu ķermeni un tā funkcijām bērni uzzina no pagalma Vaņām, nevis no skolotāja,

Draugiem Facebook Twitter Google+