×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. jūnijs, 2017
Drukāt

No “Saskaņas” izslēgtais Miloslavskis pieņems Saeimas deputāta mandātu (3)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Partijas “Liepājas kvadrāts” pārstāvis Romans Miloslavskis nolēmis uzņemties Saeimas deputāta pienākumus, aģentūrai LETA apstiprināja Miloslavskis.

Viņš vakar vēlu vakarā šādu lēmumu pieņēmis, pamatojoties uz Saeimas vēlēšanu likumā noteikto, un to atbalstu, kuru viņam devuši vēlētāji.

“Vēlos atgādināt, ka pēdējās Saeimas vēlēšanās es kandidēju Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” sarakstā un pēc rezultātiem ieņēmu otro vietu. Neskatoties uz apstākli, ka partijas iekšējo aizkulišu intrigu rezultātā mani izslēdza no “Saskaņas”, tas nav atcēlis vēlētāju atbalstu un manu atbildību attiecībā uz viņiem,” uzsvēra politiķis.

Pēc viņa domām, “Saskaņas” Saeimas frakcijas vadītāja vietnieka Valērija Agešina (S) paziņojums par to, ka Miloslavskim nav morālu tiesību pārņemt deputāta mandātu, ir politisko intrigu turpinājums un mēģinājums “izrēķināties” ar bijušo partijas kolēģi.

“Kurzemes iedzīvotāji vēlas redzēt no sava deputāta konkrētus rezultātus, kuri pozitīvi ietekmētu reģiona attīstību, līdzekļu piesaistīšanu un iedzīvotāju labklājību. Esmu pārliecināts, ka man priekš tā visa ir pietiekami daudz pieredzes un arī enerģijas,” sacīja Miloslavskis.

Savukārt attiecībā uz iespējamo sadarbību ar frakciju “Saskaņa” esot pāragri runāt un patlaban nekādas konkrētas pārrunas nav notikušas.

LETA jau rakstīja, ka Agešins tika ievēlēts Liepājas domē, tāpēc viņam Saeimas darbs būs jāatstāj. Viņa vietu varēs ieņemt cilvēks, kurš parlamenta vēlēšanās Kurzemes apgabalā “Saskaņas” sarakstā palika pirmais “aiz strīpas”. Tas ir Miloslavskis, kurš kandidēja šajās pašvaldību vēlēšanās no partijas “Liepāja kvadrātā”, bet domē neiekļuva. Miloslavskis pērn tika izslēgts no “Saskaņas”, saņemot partijas vadības pārmetumus par “pārmērīgu sadarbību” ar Liepājas mēru Uldi Sesku (Liepājas partija).

Agešins iepriekš pauda, ka Miloslavskim nav “morālu tiesību” uzņemties šos pienākumus, jo viņš “totāli izgāzies” pašvaldību vēlēšanās, tātad viņam neesot vēlētāju mandāta. Partija gan nevar ietekmēt konkrēta cilvēka iespējas uzņemties Saeimas deputāta pienākumus. Agešins gan uzskata, ka gadījumā, ja Miloslavskis strādās Saeimā, viņš nevarēs darboties “Saskaņas” frakcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Latgalē, arī aizbēgušais no “Saskaņas” O.Hlebņikovs domā par mandātu Saeimā Elksņina vietā.Utainie okupanti cenšas dikriminēt Latvijas valsti,atrodoties viņas lēmējtiesību rindās Saiemā.Cietumā okupantus un viņu līdzskrējējus!

 2. Redz kā iznācis Atbildēt

  Miloslavskis pērn tika izslēgts no “Saskaņas”, saņemot partijas vadības pārmetumus par “pārmērīgu sadarbību” ar Liepājas mēru Uldi Sesku (Liepājas partija).
  —————————————–
  Tagad Saskaņas Agešins Liepājā varēs ….”pārmērīgi sadarboties” ar latvieti(!!!) Sesku…
  Ļoti pareizi, ka Miloslavskis, kas palika aiz svītras 2013.gadā Saeimas vēlēšanās, tagad Agešina vietā dodas uz Saeimu … Agešins jau bija tas kas brēca, ka Miloslavskis labi sadarbojas ar Sesku un tāpēc jāizslēdz no Saskaņas, tagad Agešins dabūja bumerangu atpakaļ…lai sēž Liepājā, bet Miloslavskis dodas uz Rīgu …

 3. Šitam Romānam būtu tikai jālatvisko uzvārds (varētu būt “Mieriņš), jāiemācās tekoši runāt latviski (ar visām gaŗumzīmēm) un jāzvēr uzticība Latvijai — un tad mēs viņu varētu pieņemt kā savējo.

Draugiem Facebook Twitter Google+