×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. augusts, 2016
Drukāt

No “Saskaņas” izslēgtie pastāsta par notiekošo partijā (2)

Foto - liepajniekiem.lvFoto - liepajniekiem.lv

No “Saskaņas” Liepājas nodaļas divi izslēgtie deputāti, kas strādā pašvaldībā, ceturtdien rīkoja preses konferenci, lai sniegtu savu versiju par notikušo. Pēc viņu vārdiem, pēdējā laika notikumi partijas Liepājas nodaļā iziet ārpus veselā saprāta rāmjiem, vēsta vietējais portāls “Liepajniekiem.lv”.

Viņuprāt, izslēgšanas oficiālie iemesli ir nepamatoti, melīgi un mākslīgi radīti. Runājot par it kā partijas programmas nepildīšanu, viņi saka, ka tie visi ir meli un ir gatavi atskaitīties par katru programmas punktu.

Pēc portālā rakstītā, deputātiem piedāvājumu esot daudz, tajā skaitā jauna politiskā spēka izveide, kuru atbalstīt esot gatavi vairāki autoritatīvi cilvēki Latvijā. Pašvaldības deputāta mandātu viņi nenoliks.

Konflikts esot sācies, kad nodaļā uzsākta diskusija par Kompleksās sporta skolas direktora un Liepājas domes deputāta izslēgšanu no “Saskaņas”. Tam pamats esot daudzās sūdzības, kā arī nepatiesas informācijas izplatīšana.

Izslēgtie deputāti min, ka, iespējams, vēl vairāk šo konfliktu saasināja pašvaldību vēlēšanu tuvošanās 2017.gada jūnijā, kad diemžēl vairākos politiskajos spēkos saasinās iekšējā konkurence par vietām vēlēšanu sarakstā un tad no stiprām personībām mēģinot tikt vaļā.

Hadarovičs un Miloslavskis izteica neizpratni, kāpēc “Saskaņas” Kurzemes reģiona koordinators Valērijs Agešins ir nostājies deputāta Nauma Vorobeičika pusē.

Aģentūra LETA iepriekš rakstīja, ka “Saskaņa” 30.jūlijā no savām rindām izslēgusi abus divus savus pārstāvjus Liepājas domē – vicemēru Hadaroviču un deputātu Miloslavski, kuriem pārmet “priekšvēlēšanu programmas un valdes lēmumu nepildīšanu”.

Līdz ar to var teikt, ka “Saskaņa” ir zaudējusi ietekmi Liepājā, kur partija pēc 2013.gada pašvaldību vēlēšanām pirmo reizi spēja iekļūt valdošajā koalīcijā. Pēdējās pašvaldību vēlēšanās ilggadējā Liepājas mēra Ulda Seska Liepājas partija nespēja iegūt absolūto vairākumu, tāpēc septiņiem saviem deputātiem koalīcijā piepulcēja trīs “Saskaņas” deputātus, savukārt opozīcijā tika atstāti pieci deputāti no nu jau likvidētās Reformu partijas.

“Konflikta situācija nevar turpināties mūžīgi, un šie deputāti negribēja dzīvot un strādāt draudzīgi,” komentēja Agešins.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vispār diezgan interesanta situācija: liepājniekiem.lv rakstīja, ka viņi izslāgti no partijas par pārāk ciešu sadarbību ar Sesku (mēru). Bet ja jau tā ir pozīcija, tad viss taču bija pareizi? Ar kuru tad vēl vajadzēja sadarboties? Pēc Agešina sapratnes laikam vajag strādāt pozīcijā bet darboties pret to. Savāda loģika

  2. Saskańas autoritāro kremlisko seju. Tas jau nepārsteidz- ar ko tad saskaniešiem ir tas sadarbības līgums? Tas pats notiek arī Rīgā.

Draugiem Facebook Twitter Google+