×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
2. augusts, 2016
Drukāt

No “Saskaņas” izslēgtie stāstīs par partijā notiekošo

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

No partijas “Saskaņa” izslēgtie Liepājas domnieki – vicemērs Jurijs Hadarovičs un deputāts Romans Miloslavskis – 4.augustā rīko preses konferenci, kurā plāno runāt par partijas Liepājas nodaļā notiekošo, aģentūru LETA informēja Hadarovičs.

“Hadarovičs un Miloslavskis atklāti izteiks savu redzējumu par notiekošo partijas Liepājas nodaļas iekšienē, par izslēgšanas reālajiem iemesliem un par nākotnes plāniem,” teikts abu paziņojumā medijiem.

Kā ziņots, partija “Saskaņa” nedēļas nogalē no savām rindām ir izslēgusi divus savus pārstāvjus Liepājas domē – vicemēru Juriju Hadaroviču un deputātu Romanu Miloslavski, kuriem pārmet “priekšvēlēšanu programmas un valdes lēmumu nepildīšanu”, aģentūrai LETA pastāstīja “Saskaņas” Kurzemes reģiona koordinators un Liepājas nodaļas valdes loceklis Valērijs Agešins.

Līdz ar to var teikt, ka “Saskaņa” ir zaudējusi ietekmi Liepājā, kur partija pēc 2013.gada pašvaldību vēlēšanām pirmo reizi spēja iekļūt valdošajā koalīcijā. Pēdējās pašvaldību vēlēšanās ilggadējā Liepājas mēra Ulda Seska (Liepājas partija) nespēja iegūt absolūto vairākumu, tāpēc septiņiem saviem deputātiem koalīcijā piepulcēja trīs “Saskaņas” deputātus, savukārt opozīcijā tika atstāti pieci deputāti no nu jau likvidētās Reformu partijas.

“Konflikta situācija nevar turpināties mūžīgi, un šie deputāti negribēja dzīvot un strādāt draudzīgi,” sacīja Agešins, piebilstot, ka sestdien Liepājas nodaļas valde nolēma izslēgt no partijas Hadaroviču un Miloslavski.

Savukārt jautājums par vēl vienu deputātu – Naumu Vorobeičiku – vēl netika skatīts, un Liepājas nodaļas valde to vērtēšot vēlāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+