Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. maijs, 2016
Drukāt

“No sirds Latvijai” kopsapulcē sestdien vēlēs partijas priekšsēdētāju; vienīgā kandidāte – Sudraba (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Partijas "No sirds Latvijai" pārstāve Saeimas deputāte Inguna Sudraba

Partija “No sirds Latvijai” kopsapulcē 14.maijā vēlēs partijas priekšsēdētāju un valdi, kā arī diskutēs par reģionālo attīstību, aģentūru LETA informēja politiskā spēka pārstāvis Valdis Freidenfelds.

Partijas priekšsēdētāja amatam ir izvirzīta viena kandidatūra – politiskā spēka pašreizējā vadītāja Inguna Sudraba, pavēstīja Freidenfelds.

Kopsapulce sestdien sāksies plkst.10 viesnīcā “Riga Islande Hotel”, Rīgā, Ķīpsalas ielā 2.

Pārskatu par valdes darbību kopsapulcē sniegs valdes priekšsēdētāja Inguna Sudraba, pārskatus sniegs Ētikas komisijas un Revīzijas komisijas vadītāji, kā arī tiks pārrunāta partijas stratēģijas izpilde.

Kopsapulcē partijas biedri ievēlēs partijas priekšsēdētāju, kā arī valdes, Revīzijas komisijas un Ētikas komisijas locekļus. Plānota arī partijas statūtu grozījumu izskatīšana un apstiprināšana.

Partijas biedri diskutēs par pārdomātu reģionālo attīstību – Latvijas izaugsmes pamatu, jo nevienmērīga teritoriju attīstība, darbvietu trūkums, iedzīvotāju emigrācija un zema dzimstība radījusi ļoti nopietnu apdraudējumu Latvijas veiksmīgai un ilgtspējīgai attīstībai.

Katru gadu reģionos samazinās ekonomiski aktīvo un ražojošo uzņēmumu un saimniecību skaits. Tas savukārt ietekmē reģionu konkurētspēju un kopējo attīstību. Diskusijas būs par pamatu partijas rezolūciju par reģionu attīstību un par Rīgu apspriešanai un pieņemšanai.

Plašsaziņas līdzekļi lūgti iepriekš informēt par savu ierašanos, piesakoties internetā vai nosūtot informāciju uz elektroniskā pasta adresi “valdisfreidenfelds@kustiba.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas PRET, pacelt roku !

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+