Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
5. decembris, 2014
Drukāt

“No sirds Latvijai” nodibina Rīgas nodaļu, tādas veidos arī citviet (6)

Foto-LETAFoto-LETA

“No sirds Latvijai” izveidojusi Rīgas nodaļu un nodaļas plāno veidot arī citviet Latvijā, lai startētu pašvaldību vēlēšanās.

“No sirds Latvijai” Sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Anrida Stāmere informēja, ka 58 partijas biedri, aizklāti balsojot, ceturtdien par nodaļas vadītāju ievēlēja Andri Priekuli. Savukārt par nodaļas vadītāja vietniekiem kļuva Inguna Kalniņa, Viktors Lelis, Indra Lintiņa – Lučka un Dace Nulle.

Partijas līdere Inguna Sudraba uzsver, ka “No sirds Latvijai” Rīgas nodaļas izveidošana ir nozīmīgs solis, kas liecina, ka partija skaidri apzinās tuvāko mērķi – tās ir pašvaldību vēlēšanas.

Partijas Rīgas nodaļas dibināšanas sēdē piedalījās gan partijas, gan kustības biedri.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. lika uz krievu kārti un iespruka silē. maita.

  2. Es tev neticu,jo tu dūdo citu dziesmu,kas man ir sveša.

  3. NAUDA BŪS NO PUĶINA UN UŠAKOVA !

  4. Cik pretīgi! Vienkārši citu vārdu nav par šo noziedzīgo partijeli.

    • Latvijā latvieši un partijas JĀVIENO nevis jāšķeļ ar zemūdens (redzamiem) akmeņiem!!!

      Jāapvieno latviešu partijas, kas lojālas latviešu valodas un kultūras un dzīves izaugsmei – nevis jāgrauj ar zemiskiem gājieniem un jaunām partijām!

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+