Uncategorized

No skrandaiņiem par augstmaņiem. 12 zvaigznes, kas dzimušas nabadzīgās ģimenēs0

Foto – Leta/AFP

Džims Kerijs

Foto – AFP/LETA

Grūti strīdēties par to, ka mums katram ir savs liktenis. Taču vēl grūtāk strīdēties par to, ka tas atkarīgs no mūsu rīcības. Viens iet uz izvirzīto mērķi, nepievēršot uzmanību šķēršļiem, bet cits padodas pie pirmās neveiksmes.

Mūsdienas regulāri nākas dzirdēt dažādus izteikumus par pasaulē slaveniem cilvēkiem, piemēram, “Nogādāt viņus uz rūpnīcu, lai pastrādā!” vai “Viņi īstu dzīvi nekad nav redzējuši!

Šodien mēs nolēmām nedaudz pastāstīt par slavenībām, kas dzimušas nabadzīgās ģimenēs, bet tomēr spējušas sasniegt slavu, naudu un to visu, kas viņām ir.

Kad Džimam bija 15 gadu, viņa tēvs zaudēja darbu. Puisim nācās pamest mācības, lai kopā ar vecākajiem brāļiem un māsu piestrādātu par apkopējiem. Vēlāk nākamais aktieris strādāja tēraudliešanas rūpnīcā. Starp citu, Kerijs ne reizi vien ir minējis – ja nebūtu izdevusies viņa aktiera karjera, viņš ar prieku turpinātu strādāt šajā rūpnīcā.

Leitone Mīstere

Foto – AP/LETA

Seriāla “Intrigante” nākamās zvaigznes Leitones Mīsteres vecāki bija kontrabandisti. Kad Leitones māte bija stāvoklī ar meitu, viņu un viņas vīru arestēja par marihuānas pārvadāšanu. Meitenīte nāca pasaulē Teksasas cietumā. Kamēr Leitones māte netika atbrīvota, viņu audzināja vecmāmiņa.

Toms Krūzs

Nepietiek ar to, ka Krūzs dzimis nabadzīgā ģimenē. Viņam arī regulāri nācās pārciest sava tēva ņirgāšanos, kurš jebkurā brīdī varēja uzšaut dēlam pa pakausi. Darba meklējumos Toma ģimene regulāri pārcēlās no vienas vietas uz otru, tāpēc zēnam nācās nomainīt aptuveni 15 vidusskolu ASV un Kanādā.

Meraija Kerija

Foto – LETA/AFP

Meraijas māte pēc šķiršanās no vīra viena izaudzināja dēlu un meitu. Lai nopelnītu iztiku, viņai nācās piestrādāt par vokālo pedagoģi. Droši vien tieši šajā laikā Meraija arī iemīlēja mūziku, jo viņai regulāri nācās klausīties ārijas.

Selīna Diona

Selīna Dionaun Renē Anželils.
Foto: LETA/AFP

Selīna ir jaunākā meita 14 bērnu ģimenē. Viņi dzīvoja nelielā mājiņā Kvebekā. Pati dziedātāja stāsta, ka ģimenei nekad nebija liekas naudas, toties valdīja mīlestības pilna atmosfēra.

Dženifera Lopesa

Foto – Leta/AFP

Dženifera izaugs Bronksā, puertorikāņu ģimenē, kuras locekļi slikti runāja angliski. Kopā ar māsām Dženifera mitinājās nelielā dzīvoklītī. Taču vecāki vienmēr atbalstīja un veicināja savu bērnu nodarbošanos ar dejošanu un dziedāšanu. Bērni regulāri rīkoja uzstāšanās mājās, kas palīdzēja aizmirst par visām dzīves nedienām.

Selēna Gomesa

Foto no fullpicture.ru

Selēnas vecākiem viņas dzimšanas brīdī bija 17 un 16 gadu. Skaidrs, ka ar naudu viņiem bija problēmas, kas vēl vairāk saasinājās pēc pāra šķiršanās. Piecgadīgā meitenīte palika dzīvot ar mammu, kura darīja visu, lai Selēna kļūtu par aktrisi. Acīmredzot, ne velti pūlējās…

Nikija Mināža

Nikija Mināža un DJ Khaled
Foto – Leta/AP

Nākamā ASV ierakstu māksliniece Nikija auga nelabvēlīgā ģimenē. Viņas tēvs, narkomāns un alkoholiķis, regulāri sita savu sievu. Bet reiz pat pielaida mājai uguni. Nikija regulāri izvēlējās nakšņot vienalga kur, tikai ne mājās.

Eminems

Foto – Leta/AFP

Nākamā repera mātei bija 17 gadu, ka viņš nāca pasaulē. Vīrs viņu pameta, un sieviete braukāja pa visu ASV, meklējot labāku dzīvi. Kad Eminems pieauga, viņš pārstāja kontaktēties ar māti un visus aizvainojumus par zaudēto bērnību izpauda savu dziesmu tekstos.

Jay Z

Foto – Leta/AFP

Puisis auga ģimenē, kurā četrus bērnus audzināja tikai māte. Viņi tik tikko savilka kopā galus. Turklāt reperis atzinies, ka bērnībā viņam pat nācies tirgot narkotikas, lai nopelnītu pārtikai.

Viktorija Boņa

Tēvs pameta Viktorijas ģimeni, kad meitenei bija divi gadi. Topošās Krievijas teledīvas māte strādāja divos darbos, lai savilktu kopā galus. Kopš pašas bērnības meitene sāka saprast, ka dzīve nav nekāds rožu lauks.

Vera Brežņeva

Foto – RIA/LETA

Saistītie raksti

Ukraiņu popdziedātājas Veras Galuškas (plašāk pazīstamas kā Veras Brežņevas) māte bija apkopēja, bet tēvs pēc nokļūšanas avārijā kļuva par invalīdu. Meitenei nācās piestrādāt pēc stundām skolā, bet dažreiz arī to laikā. Pat uz savu izlaiduma vakaru Vera netika, jo viņai vienkārši nebija naudas ne svinībām, ne balles kleitai.

Kā redzi, ne tuvu ne visas slavenības peldas zeltā kopš pašas bērnības. Daudzām no tām ir nācies pārdzīvot dažādus dzīves pārbaudījumus ceļā uz slavu un bagātību.

Avots: “you-journal.ru”

LA.lv