×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. septembris, 2015
Drukāt

No sliktas domas līdz lāstam. Tautas metodes un dziednieka padomi, kā sevi pasargāt (13)

1. Doma, kurā iesaistīta enerģija

1no6
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tik bieži dzirdēts – “man uzlikts lāsts, esmu noburts, mani skārusi ļauna acs”… Kad patiešām var runāt par šādu kaitējumu, kā tas darbojas un vai iespējams sevi pasargāt no maģiskām negācijām? “Var to dēvēt par negatīvo domu vai melno maģiju, taču patiesībā tā ir doma, kurā iesaistīta enerģija. Šāda veida apzināts kaitējums vienmēr saistīts ar negatīvās enerģijas nodošanu – no viena cilvēkam otram. Gribam to vai ne, ticam tam vai neticam, bet sveša negatīvā enerģija un doma var ietekmēt ikvienu no mums,” uzsver bioenerģētiķis un dziednieks Viktors Graudiņš. Ar smalko ķermeņu starpniecību katra mūsu organisma šūniņa uztver domu, enerģiju, informāciju, kas pārvietojas laikā un telpā, nonāk pie mums no kopējā informatīvā lauka, kurā visi esam vienoti. Ikvienā cilvēkā ir abu veidu enerģija – gan pozitīvā, gan negatīvā.

Līdz ar to kāda sūtīts negatīvs vēstījums var ierezonēt manas negatīvās frekvences. Ja ar tā dēvētās melnās maģijas pārstāvja palīdzību uzliek kādam cilvēkam īpašas nozīmes negatīvu informāciju, tā agri vai vēlu nonāk viņa laukā un arī smalkajā ķermenī. Tā var būt gan ļauna acs, gan kaitējums, gan lāsts un nolādējums. “Esmu dzirdējis, ka lepni saka – man gan neko nevar uzlikt vai pieburt. Ar pilnu atbildību varu teikt – to var izdarīt simtprocentīgi strādās, kaitēs. Ja cilvēkam būs spēcīgs biolauks, laba veselība, stipra imunitāte un možs gars, ļaunais uzsūtījums var īpaši neskart. Turklāt, ja no sūtītāja puses to ik pa laikam nepapildina, ļauni vēlētais, visticamāk, pamazām izgaist. Varētu teikt, ka šādai negācijai ir derīguma termiņš, sakot daudz nopietnāk, – tā pamazām sadalās līdzīgi kā smalkais ķermenis, cilvēkam aizejot nebūtībā,” skaidro Viktors Graudiņš. Ja cilvēks nav tik pasargāts vai arī aizsarglauks piepeši kļuvis vājš, šāda speciāli sūtīta negatīvā informācija vispirms nonāk viņa enerģētiskās struktūras informatīvajā laukā, bet pēc laika pāriet uz fizisko ķermeni. Tas var radīt nosprostojumus meridiānu kanālos vai kaitēt čakrām, tādējādi dzīvības enerģija vairs nespēj brīvi plūst. Cilvēks sāk slimot, var gūt traumu, piedzīvot neveiksmi darbā vai nesaskaņas ģimenē. Dziednieks šādu uzsūtītu negāciju lielākoties varot ieraudzīt uzreiz, kamēr tā nav iekļuvusi kādā no smalkajiem ķermeņiem, – tā izskatoties kā tumšs sabiezējums jeb uzslāņojums, kas vīd aiz šā cilvēka pakauša, visu laiku turoties līdzi un pārvietojoties līdz ar viņu.

 1. Doma, kurā iesaistīta enerģija
 2. Nejauši vai tīšām likts?
 3. Melns, arvien melnāks…
 4. Dziednieka zelta padoms
 5. Tautas metodes, lai uzzinātu, vai uzlikta ļauna acs
 6. Trīs veidi, kā sevi aizsargāt

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Nevajag besīt cilvēkus, ja esi vājš. Ja Tevi var izsist no ierindas involtācija kapos, tad Tu esi vājš. Bildītes bez rituāliem un spēka neko nedod….
  Nevajag žēlot laiku kvalitatīvam rituālam…
  Man caur šamanismu un rūnām iet labāk nekā caur kapiem. Kapi, iespējams, ir mana vājā vieta, tomēr caur tiem es taisu papildus aizsardzības sev, lai tie būtu mana stiprā vieta….
  Žēl, ka man nav ekstrasensorikas….

 2. Pupu mizas,pieņemiet Jēzu Kristu par savu glābēju,ticiet dzīvajam Dievam un viņš aizsargās no visa ļaunā.

 3. Sen atpakaļ uznāca melna strīpa-nu nekur un nekādi nevedās.Cerējām uz bērniņu, bet pagāja 7.gadi un nekā.Biju izmisumā.Taisījāmies pie vīra radiem uz Krieviju un kolēģe ieteica vienu dziednieci pa ceļam apmeklēt.Apmeklējām.Kādus tik brīnumus redzējām uzgaidāmajā telpā-mati cēlās stāvus un vienbrīd gribējās bēgt.Tikām pie dziednieces un viņa uzreiz noskaitīja to, kas mūs interesē+ pateica, ka uzlikta ” porča”.it kā kapos esot ierakta bilde uz kuras veikts lāsts.nespējām nevienu iedomāties, kas šitādas lietas piekoptu.Nu labi nepatiku vīrenei(to jutu, bet acīs vienmēr uķi puķi.Neticēju šim uķi puķi jo bija reizes, kad zinājām, ka kūda mūs un radus pret mums un savu meitu(pat mazmeitu) lād visvisādi ar piebildi” tu nedomā, ja lādos uz viņām, tad tas nenozīmē, ka pret tevi ta pat-tu man esi vislabākā un mīļākā un kaut mana meita tāda būtu). To , ka viņa piekoptu kaut kādu foķeņu rakšanu, tam gan īsti neticēju, kaut man daudz ko tantuks pastāstīja-kas draugs, kas nedraugs.Uz manu izbrīnu tantuks pateica, ka to var dabūt nost, ja paši to gribam ar piebildi, ka tam , kas to darīja naks ntas x atpakaļ.Teicu, ka nevēlu nevienam neko tādu, bet bija tikai 2 varianti-vai nu ņemam nost un vainīgais saņem savu atpakaļ vai dzīvojam ka agrāk.Izvēlējamies 1 variantu.Tantuks pateica, ka drīz uzzināsim kurš tas bija, jo viņam būs slikti.Braucot majas, uz robežas ieslēdzās mūsu telensakari , sazvanījam vīreni, lai pateiktu, ka vakarā būsim māšjās – viņa mums paziņoja, ka vīra māsas vīrs aizvests tikko uz slimnīcu ar asām sāpēm mugura.Nedēļu noguleja slimnīcā-ārsti neko neatrada.Mēs klusējām, bet vēlāk kopjot kapus atradām bildi.
  Tagad, kad jūtu, ka kaut kas iet ne tā-domas sūtu visus nolādējumus, sliktas domas atpakaļ tam kas sūtījis.esmu atklājusi, kas to dara-jo tiklīdz padomāju” ja kāds sūta ko sliktu, lai paņem to sev atpakaļ” viens konkrets cilvēks mistiski apslimst.Varbūt sagadīšanās, bet tomēr.

 4. Mana pozitiivaa aura attur zilonju guleeshanu manaa madaarzinjaa…….gadiem ilgi neviens zilonis nav redzeets….vot!

 5. Ja nebarosiet šarlatānus, tie izmirs paši …

 6. Suņa murgi.

 7. esmu piedzivojis tadas lietas!

 8. Par to burbuli piekrítu. Katru dienu to iztelojos un man nekas slikts nav noticis:)

 9. BET JA NU ŠĶIETAMI TUVĀKAIS CILVĒKS VĒL TEV ĻAUNU, KO TAD

 10. pilnīgi piekrīgu; un galvenais ir identificēt nelabvēli un izvairīties no viņa/viņas, lai cik tas grūti, dažkārt pat šķietami neiespējams. Dots devējam atdodas, arī tas ir tiesa

 11. No savas puses varu ieteikt. Jābeidz anonīmo komentāru prakse. Lielākā daļa no anonīmajiem komentētājiem ir garīgi slimi vai neattīstīti cilvēki, kā arī profesionāli Kremļa algotņi. Tā ir tāda negatīvās enerģijas straume, kas tiek ielaista apritē, ka sociālie mēdiji, kas to pieļauj, maigi izsakoties, sabendē vidi, kur mēs dzīvojam. Tad jau labāk arī tādiem kā es, kas baidās, neļaut izteikties. Jo es jau pāris gadus ceņšos piespiest komentārus vispār nelasīt, bet vienmēr iekrītu. Cilvēks ir vājš. Ja man nebūtu iespējas rakstīt anonīmi: vai nu sadūšotos un atklātos, vai arī pārtrauktu šo bezjēdzīgo praksi. Garīgā plāksnē komentāri lielākoties ir sabiedrības zemāko slāņu atraugas.

 12. Labi domāts…, bet, mēģinot, saglabāt savas metodes (par ko arī nevainoju), līdz galam nepateikts….

Draugiem Facebook Twitter Google+