Latvijā
Rīga

No šodienas būs izmaiņas mikroautobusu 246. un 246.a maršrutos0

Foto LETA

Pēc pasažieru izteiktajiem ierosinājumiem, pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” no šodienas veiks izmaiņas 246. un 246.a maršrutos darba dienās un brīvdienās, aģentūru LETA informēja “Rīgas mikroautobusu satiksme”.

Lai Daugavgrīvas un Pļavnieku mikrorajona iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju pārvietoties gan ar balti zilajiem minibusiem, gan balti oranžajiem ekspresbusiem, no šodienas darba dienās, pamatmaršrutā “Daugavgrīva-Centrs” no rītiem un vakaros (sastrēgumstundās) kursēs 346. ekspresbusi. Ekspresbusos nedarbojas Rīgas domes noteiktās atlaides.

Savukārt darba dienās, pa dienas vidu, 246. maršrutā “Daugavgrīva-Centrs” kursēs balti zilie minibusi, atsevišķi reisi tiks izpildīti no Daugavgrīvas līdz Pļavniekiem, nodrošinot iespēju, ērti ar vienu sabiedrisko transporta līdzekli nokļūt uz vienu vai otru galapunktu.

Pirms iekāpšanas 246. minibusā būs jāpievērš uzmanība elektroniskajam tablo, kurā būs norādīts maršruta nosaukums. Brīvdienās 246. maršruta minibusi kursēs tikai maršrutā “Daugavgrīva-Centrs”.

Pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” dibināta 2012.gada 24.oktobrī. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus 20 pilsētas maršrutos ar minibusiem.

LA.lv