×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

No šodienas tirdzniecības centrā “Spice Home” norisināsies Miega dienu aktivitātes

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

No šodienas līdz 30.septembrim tirdzniecības centrā “Spice Home” norisināsies Miega dienu pasākumi, kuru apmeklētāji varēs saņemt bezmaksas ārstu konsultācijas, veikt miegainības pārbaudes, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs, kas paredzētas visai ģimenei.

Kā aģentūru LETA informēja projekta pārstāve Inese Blaune, Miega dienas tiek organizētas, lai pievērstu uzmanību miega problēmām, ar kurām saskaras lielākā daļa sabiedrības.

Miega dienu atklāšanas pasākumā “Spice Home” 2.stāvā plkst.12 tiks prezentēti arī šonakt veiktā slavenību miega eksperimenta rezultāti. Vienlaikus ikviens varēs piedalīties arī CSDD organizētajā testā, kura nolūks ir noteikt autovadītāju risku iemigt pie auto stūres un klausīties Aijas Andrejevas muzikālo priekšnesumu.

Jau ziņots, ka šonakt dziedātāja Aija Andrejeva, radījuma “BB Brokastis” vadītājs Ufo, mūziķis Andris Kivičs un tirdzniecības centra “Spice” direktore Iveta Lāce piedalās miega eksperimentā.

Pirms naktsmiega slavenībām pie ķermeņa tika piestiprināts īpašs miega diagnosticēšanas aparāts, kas no rīta, eksperimenta dalībniekiem mostoties, uzrādīs datus par viņu miega kvalitāti. Iegūtos datus ar datorprogrammas palīdzību analizēs miega ārsti.

Miega dienas organizē “Spice Home” sadarbībā ar Miega slimību centru un Veselības centru 4.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+