×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2013
Drukāt

No teroristu sagrābtās gāzes rūpnīcas izbēg 45 cilvēki

No gāzes ieguves rūpnīcas Alžīrijas dienvidos, kurā islāmistu teroristi sagrāba līdz šim īsti nezināmu skaitu ķīlnieku, izbēguši arī 15 ārvalstnieki, atsaucoties uz amatpersonām, ziņo vietējā televīzija.

“15 ārzemnieki, tostarp kāds francūžu pāris, ir aizbēguši no saviem gūstītājiem,” vēsta televīzijas kanāls “Ennahar”, kura īpašnieks aģentūrai AFP pastāstīja, ka šīs ziņas iegūtas no “oficiāla avota”. Francijas vēstniecība šo informāciju gan nevarēja apstiprināt.

Iepriekš Alžīrijas oficiālā aģentūra APS ziņoja, ka izbēguši arī 30 alžīriešu strādnieki. Lai gan kopš uzbrukuma pagājusi vairāk nekā diennakts, joprojām nav droši zināms, cik liels īsti ir ķīlnieku skaits, un dažādu avotu sniegtās ziņas ir pretrunīgas. Iepriekš teroristi bija paziņojuši, ka alžīriešu gūstekņus viņi esot atbrīvojuši, savās rokās paturot tikai 41 ārvalstnieku, galvenokārt rietumvalstu pilsoņus. Tajā pašā laikā Francijas piegādes uzņēmuma “CIS Catering” izpilddirektors Režis Arno iepriekš pavēstīja, ka sagūstīti esot 150 tajā nodarbinātie alžīrieši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+