Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. jūlijs, 2015
Drukāt

No ūdenstilpnēm izcelti trīs noslīkušie (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Glābēji no ūdenstilpnēm ceturtdien izcēluši trīs noslīkušus cilvēkus, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ventas upē Kuldīgā atrasts jau iepriekš noslīcis apmēram 40 gadus vecs vīrietis, Viļakas novadā no dīķa izcelts vīrietis vecumā ap 45 gadiem, savukārt Daugavpils novadā noslīka 70 gadus vecs vīrietis.

Glābšanas dienests šā gada laikā no ūdenstilpnēm izcēlis 53 noslīkušus cilvēkus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas, ka slīkst piedzēruši un nevarīgi,ir saprotami,bet jauniem taču ir jāmāk peldēt,jo peldbaseini ir katrā daudzmaz pieklājīgā novadā,bet jauniešu pārgalvība bija un būs,vienmēr būs pa kādam lēcējam ar galvu pret akmeņiem vai ar nepārbaudītām gumijām no augstuma.Bez traumām nevar,traģēdijas kalpo par brīdinājumu vairākumam.Nežēlīgi.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+